czwartek, 14 września 2017

,,Ostatni pocałunek" Laurelin Paige

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2017
Format : Książka
Liczba stron: 496
Do kupienia: Tania Książka

,,Ostatni pocałunek" to drugi tom serii, zaczynającej się od ,,Pierwszego dotyku". Z twórczością Laurelin Paige zaczęłam się zapoznawać właśnie od niej. Są to typowe książki dla kobiet, więc warto dać im szansę.

Poznajemy dwie przyjaciółki - Emily Wayborn i Amber. Okazuje się, że ta druga prawdopodobnie zginęła, trwają jej poszukiwania, ponieważ Emily nie potrafi uwierzyć, że przez jej głupotę koleżanka straciła życie. Nieoczekiwanie na jaw wychodzą kolejne fakty. Jaki związek ma z tym wszystkim mafia?

Pierwszy tom spodobał mi się na tyle, że postanowiłam zapoznać się z kontynuacją. Poznajemy kobiety trochę nas przypominające, skrzywdzone przez los i ludzi, ale mające swoje plany, marzenia. Okazuje się jednak, że niekiedy towarzystwo, w którym przebywamy nie jest tym, które może zapewnić nam spokojne życie. Laurelin Paige stworzyła powieść erotyczno-psychologiczno-kryminalną. Sceny seksu są tutaj jednak wyważone.

Autorka dużą uwagę zwraca na psychologię głównych bohaterów. Stara się przedstawić, jakimi pobudkami się kierowali, jakie wydarzenia miały wpływ na to, jak obecnie się zachowują. Emily. Amber. Reeve. Czy trójkąt miłosny to najlepsze rozwiązanie?

,,Ostatni pocałunek" to całkiem udana kontynuacja wybitnego ,,Pierwszego dotyku". Jeśli macie ochotę na niebanalną lekturę nowości, koniecznie dajcie jej szansę.


Moja ocena: 4/6

Za egzemplarz dziękuję księgarni 

2 komentarze: