piątek, 29 września 2017

,,My Little Pony The Movie. Magia kolorowania"

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017
Format : Książka
Liczba stron: 64
Do kupienia: Egmont

W ostatnim czasie coraz więcej bajkowych, czy to filmowych postaci doczekało się swoich wiernych kopii w postaci kolorowanek. Jedną z nich jest seria My Little Pony, znana dzieciom od dłuższego czasu.

Kolorowanka została wydana w dużym kwadratowym formacie. Ma nieco usztywnianą okładkę oraz dość grube strony. Obrazki są dwustronne, a co kilka stron pojawia się także jakieś zdanie nawiązujące do kolorowanek. Odnośnie tych ostatnich, są one dość szczegółowe, jest sporo elementów, ale są one raczej duże. Nie ma tutaj filigranowych kwadracików, które trzeba pokolorować.

Dzięki dużym kształtom kolorowanka idealnie nada się już dla kilkulatka. Maluch nie będzie miał kłopotu z tym, że wyjechał poza kratkę. Wiadomo, że zawsze może się zdarzyć, ale w przypadku dużych elementów ryzyko drastycznie maleje. Ilustracje przedstawiają świat typowy dla serii, co uważam za duży plus. Bardzo lubię takie tematyczne publikacje.

,,My Little Pony The Movie. Magia kolorowania" to naprawdę bardzo ładnie i starannie wydana pozycja dla wielbicieli kucyków. Dzięki tej publikacji jeszcze bardziej można wczuć się w ten godny naśladowania bajkowy świat.

Moja ocena: 5/6
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.


2 komentarze: