czwartek, 3 sierpnia 2017

Kolorowanki z Krainą Lodu

,,Kraina Lodu" to nie tylko bardzo popularna, ale także wartościowa bajka, która podbiła serca nie tylko najmłodszych czytelników i widzów. Nic więc dziwnego, że powstaje wiele pozycji z tymi bohaterami.


Chyba wszystkie dzieci uwielbiają naklejki, a niektóre z tego grona na pewno przepadają za Anną i Elsą z ,,Krainy Lodu". Ta pozycja jest idealna dla nich. Może nie jest zbyt obszerna, jednak zawiera naprawdę sporo różnorodnych zadań. W każdym z nich trzeba wykazać się pomysłowością, zdolnością logicznego myślenia oraz oczywiście nakleić naklejki. Stron z tymi ostatnimi jest naprawdę sporo, a dodatkowo aż trzy duże kartki zawierają mnóstwo naklejek z postaciami do wykorzystania przy innych okazjach. Obok nalepek są napisane strony, na których należy je nakleić, a na końcu książeczki podano także rozwiązania zadań. Publikacja jest w dużym formacie, w lekko usztywnianej okładce i jest naprawdę lekka.

Książka została wydana w dużym formacie, ilustracje są całostronicowe. Pośrodku pozycji znajdują się 4 strony w całości wypełnione kilkudziesięcioma naklejkami, niektóre z nich są naprawdę duże. Książka ma lekko usztywnianą oprawę. Pod każdym rysunkiem jest krótki podpis, można powiedzieć, że historyjka tego, co jest na obrazku, czasem ten po lewej i prawej stronie mają wspólny wątek. Całość jest dobrze złączona, nie ma mowy o tym, by wyrwać jakąś kartkę, co niektórzy mogą uznać za minus, jednak kolorowanka jest bardzo lekka, więc można nosić ją ze sobą na spacery lub zabrać w podróż. Dzięki naklejkom wiemy jakimi kolorami zabarwić dane rysunki.

Pozycja jest bardzo podobna do poprzedniej, czyli ,,Kraina Lodu. Naklejam i koloruję". Też ma lekko usztywnianą okładkę, całostronicowe ilustracje oraz naklejki, dzięki którym dowiemy się na jakie kolory zabarwić dane obrazki. Pod spodem znajduje się krótki opis, historyjka czasem trwa przez dwie widoczne strony, ale całość nie jest ze sobą powiązana fabularnie. Całość dotyczy jednak bohaterów z Krainy Lodu. Myślę, że publikacja spodoba się tylko nie najmłodszym dziewczynkom.
Za egzemplarze dziękuję Ameet


4 komentarze:

  1. Idealna gratka dla miłośników Krainy Lodu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest to jedna z najnowszych animacji Disneya, które pokochałam. Pomimo tego, że od bycia dzieckiem dzeli mnie już sporo lat, to chętnie wróciłabym do kolorowania.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne wydanie i są też naklejki, które dzieci uwielbiają.

    OdpowiedzUsuń