piątek, 30 czerwca 2017

,,Rozwiązuję sam", ,,Rozwiązuję sama", ,,Co kryją kropki? Elena", ,,Co kryją kropki? 1 2 3"

Dziś przedstawiam Wam kolejne cztery pozycje, z którymi mogą zapoznawać się dzieci w wieku od 4 lat.Książeczki są otwierane od góry, są mniej więcej formatu zeszytu. Ta dla dziewczynek jest z Krainą Lodu, a dla chłopców z Autami. Zadania są trochę różnorodne, ale mniej więcej opierają się na labiryntach, dorysowywaniu szczegółów, liczeniu, literkach. Na początku znajdują się po dwie strony naklejek, które trzeba wykorzystać w zeszycie ćwiczeń. Zadania spodobają się miłośnikom tych bohaterów, a także tym, którzy lubią kreatywne zadania.

Zadania w jednej z książeczek są z Eleną z Avaloru, a w drugiej z Mikim. Polegają one nie tylko na bezmyślnym łączeniu kropek, ale można także narysować coś własnego, wykazać się inwencją twórczą. Oprócz tego młody człowiek uczy się kolorów, cyfr, ćwiczy zdolności ruchowe poprzez rysowanie prostych lub falowanych linii. Zadań jest naprawdę sporo, są bardzo pomysłowe i dość czasochłonne. Z tymi pozycjami z pewnością nie można się nudzić.Za egzemplarze dziękuję Ameet2 komentarze:

  1. Na wakacje idealne. Dziecko może spędzić z nimi mnóstwo czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mojej siostrze na pewno by się spodobało! Świetne zadania i piękne ilustracje oraz okładki. Każdy maluch na pewno by się ucieszył z takiego prezentu :)

    OdpowiedzUsuń