sobota, 24 czerwca 2017

,,Dla Ciebie płonę" Abbi Glines

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017
Format: Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Gandalf

Abbi Glines ma na swoim koncie już blisko 20 pozycji. ,,Dla Ciebie płonę" to już 13 tom serii.

Przez poprzednie 12 tomów Nan dała się poznać czytelnikom jako bardzo wredna osoba. W tej części jest co prawda trochę niesympatyczna, ale ogólnie zniknęła ta jej odpychająca poza. W tej części Nan jest pod obserwacją, gdyż może mieć istotne informacje. Czy rzeczywiście je ma? Czy grozi jej niebezpieczeństwo?

Ten tom jest ogólnie pisany jak by na siłę. Nan przeistacza się w zupełnie inną osobę niż była w poprzednich dwunastu tomach. Poza tym na okładce jest brunetką, a wiadomo, że ma rude włosy. Książka nie wywołuje większych emocji, dużą rolę odgrywa dość wulgarny seks.

Sny Nan także są bardzo wyolbrzymione. Od początku można się domyślić, że wcale jej się to nie śni, ale przez całą ksiązkę autorka stara się wprowadzić czytelnika w błąd. Zaskakująca sytuacja była za to z Majorem. Ten wątek był faktycznie dość ciekawy.

Seria Abbi Glines w całości zasługuje na uwagę czytelnika. Są to dość lekkie pozycje młodzieżowo-kobiece, z którymi można się zapoznać w wolnym czasie. Nie są to powieści wysokich lotów, ale można z nimi przyjemnie spędzić niejeden wieczór.

Moja ocena: 4/6
3 komentarze:

  1. Na wakacje to z pewnością lektura idealna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na chwilę obecną czuję przesyt twórczością Abbi Glines, dlatego na razie nie mam w planach powyższej książki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze nie miałam okazji czytać książek tejże autorki, może kiedyś sięgnę...

    OdpowiedzUsuń