piątek, 26 maja 2017

,,My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc" Marta Jamrógiewicz

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017
Format: Książka
Liczba stron: 192
Do kupienia: Egmont

,,My Little Pony" są coraz bardziej popularne. Choć nie mam już kilku lat, sama coraz bardziej zagłębiam się w ten cykl.

,,My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc" to pozycja, której bohaterami są znane kucyki. Bajka składa się z kilkunastu dość krótkich opowiadań z przesłaniem.

Przeczytamy m.in. o tym, że na swoich przyjaciołach można polegać, że nie zawsze trzeba robić wszystko za wszelką cenę, że można przyjąć pomocną dłoń oraz że nie trzeba oceniać po pozorach, bo nawet osoba zła może odnaleźć w sobie dobro.

Książka została wydana w dużym formacie w usztywnianej okładce. Ma bardzo dużo ilustracji - zazwyczaj zajmują pół strony, ale zdarza się też kilka na całą. Czcionka jest duża, więc czyta się szybko. Pozycja jest jednak dość ciężka, co może być utrudnieniem podczas dłuższego czytania.

,,My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc" to bardzo ciekawe, dość krótkie pozycje z przesłaniem dla małych i dużych. Niekoniecznie trzeba znać dobrze bohaterów, by zapoznać się z tą publikacją.

Moja ocena: 5,5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.
2 komentarze:

  1. Dobrze, że przesłanie jest widoczne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam, znam My Little Pony :) Czasem oglądam wspólnie z moją rodziną.

    OdpowiedzUsuń