wtorek, 23 maja 2017

,,Moje bajeczki o psikusach i psotach"

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017
Format: Książka
Liczba stron: 128
Do kupienia: Egmont

,,Moje bajeczki o psikusach i psotach" to aż osiem krótkich i zabawnych opowiadań o przygodach Maszy i Niedźwiedzia.

Z Maszą nigdy nie można się nudzić, o czym Niedźwiedź przekonał się wielokrotnie. Choć dziewczynka bardzo się stara, zawsze uda jej się coś napsocić. Jest przy tym jednak rozkoszna, więc jej większy przyjaciel wszystko jej wybacza. Do tego Masza jest pomysłowa, więc opowiadania są naprawdę zabawne.

,,Masza i Niedźwiedź" to nie tylko książeczki, ale też gry, puzzle, a przede wszystkim lalki z podobizną dziewczynki. W Rosji seria cieszy się sporym powodzeniem, ale ceny są kosmiczne, nawet po przeliczeniu na nasze złotówki. Niemniej, podczas pobytu w Kaliningradzie nabyłyśmy kilka gadżetów z tymi bohaterami.

Publikacja została wydana w małym kwadratowym formacie z usztywnianą okładką. Połowę strony zajmują ilustrację, a drugą napisany dużą czcionką tekst. Opowiadania nie są zbyt długie, a przy tym są bardzo ciekawe i wciągające. Jedno jest pewne - z Maszą nie można się nudzić.

,,Moje bajeczki o psikusach i psotach" to zbiór ośmiu opowiadań z Maszą i Niedźwiedziem w roli głównej, ale w jednym opowiadaniu kluczową rolę odgrywa także Niedźwiedzica. Jest to raczej drugoplanowa bohaterka, więc choćby dla jej roli warto zaopatrzyć się w tę pozycję. Naprawdę warto.

Moja ocena: 5,5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.4 komentarze:

 1. Fajna książeczka. Na prezent idealna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie poznajemy z Jasiem przygody Maszy i Niedźwiedzia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię wydawnictwo Egmont za przepiękne książeczki dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejne pomysły na prezent zawsze mile widziane;)
  http://twoja-wiedza.pl Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń