niedziela, 23 kwietnia 2017

,,Zatrzymaj mnie" Abbi Glines

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017
Format : Książka
Liczba stron: 336
Do kupienia: Gandalf

Abbi Glines jest autorką dwóch serii, dzięki czemu na swoim koncie ma łącznie kilkadziesiąt pozycji. Dziś zapraszam Was do lektury nt. piątego tomu serii Sea Breeze.

Cage York jest w związku z Evą. Ojciec dziewczyny powoli zaczął akceptować ich związek. Chłopak otrzymuje sportowe stypendium, razem z Evą mają wyjechać i zacząć wspólną przyszłość. Wiadomość o ciężkiej chorobie ojca dziewczyny spada na nich jak grom z jasnego nieba. Czy Cage zostanie z Evą, czy też skupi się na realizacji własnych marzeń?

Choć bardzo lubię twórczość Abbi Glines ten tom wydał mi się dobry, ale nie zachwycający. Całość rozpoczyna seria  z pogrzebu, w którym udział bierze Eva. Następnie cofamy się w czasie i poznajemy historię Evy i Cage'a, którzy mieli szansę na szczęśliwe życie. Czy choroba ojca dziewczyny miała to zaprzepaścić?

Abbi Glines jak zwykle pisze prosto i bardzo plastycznie. W tej części pojawia się sporo scen seksu, co nie każdemu musi przypaść do gustu. Prawie cała fabuła skupiona jest na dwójce głównych bohaterów, mało co dowiadujemy się o pozostałych postaciach serii.

,,Zatrzymaj mnie" to książka o wiele mówiącym tytule. O tym, kto ma kogo zatrzymać, przeczytacie w najnowszej publikacji autorki. Choć jest to nieco słabszy tom, dla miłośników serii to lektura niemalże obowiązkowa.

Moja ocena: 4,5/6

2 komentarze:

  1. Lubię twórczość tej autorki, ale ostatnio czuję przesyt powyższą serią. Przydałoby się coś nowego :)

    OdpowiedzUsuń