środa, 22 lutego 2017

,,Elena. Tajemnica Avaloru" Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017
Format: Książka
Liczba stron: 48
Do kupienia: Egmont

O tajemnicy Avaloru czytałam już jakiś czas temu, więc teraz postanowiłam skusić się na nową publikację ze znanymi mi bohaterami, czyli ,,Elena. Tajemnica Avaloru".

Narratorką jest Zosia, znana nam z serii Jej Wysokość Zosia. Jej zadaniem jest sprawić, by bajki dobrze się skończyły. Dziewczynka dowiaduje się, że Elena została zamknięta w jej amulecie. Postanowia zrobić wszystko, by ją uwolnić.

Historia jest bardzo ciekawa, ma duże czerwone słowa, które wyróżniają je z treści. W pozycji przeważają i tak mimo wszystko bardzo kolorowe, naturalne ilustracje. Po skończeniu tej bajki zostają pokrótce przedstawieni bohaterowie z serii Tajemnica Avaloru, co uważam za duży plus.

Uwielbiam książeczki, które dobrze się kończą. W tej właśnie tak jest, a dodatkowo po raz kolejny możemy przekonać się, że praca zbiorowa popłaca. Możemy także poznać nowe bohaterki Elenę i Jej Wysokość Zosię, jeśli jeszcze nie znacie tych postaci.

,,Elena. Tajemnica Avaloru" to pozycja, którą można czytać bez znajomości bohaterki. Pięknie wydana w sztywnej oprawie z barwnymi ilustracjami z pewnością zachwyci niejednego czytelnika.

Moja ocena: 5,5/6




Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.





2 komentarze: