poniedziałek, 20 lutego 2017

,,Barbie w świecie gier. Kocham ten film" Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017
Format: Książka
Liczba stron: 48
Do kupienia: Egmont

Lalki Barbie były znane już w czasach mojego dzieciństwa. Dziś jednak nie o zabawkach, a o książce chciałam Wam napisać. Niedawno na rynku ukazała się pozycja nawiązująca do filmu, czyli ,,Barbie w świecie gier. Kocham ten film"

Główną bohaterką jest Barbie, której nie udało się dostać do zespołu tanecznego. Dziewczynka uwielbiała jednak grać w gry komputerowe. Postanowiła zagrać w kolejną z nich. Szybko zrozumiała, że to współpraca, a nie działanie w pojedynkę przynosi największe efekty.

Książka została wydana w dużym formacie ze sztywną okładką. Ma całe strony ilustracji i bardzo mało, ale wartościowego tekstu. Język jest prosty, a przesłanie bajki bardzo mi się podoba. Nie miałam jeszcze okazji oglądać filmu, ale podejrzewam, że może być jeszcze lepszy, niż książka.

Sami możemy trochę podziałać, coś może nam się udać. Cała siła jednak drzemie w pracy zbiorowej. Tylko dzięki wzajemnej pomocy i współpracy możemy zdziałać więcej. Dodatkowo spełnianie naszych marzeń zależy tylko od nas samych i nie musimy czekać, aż coś spadnie nam z nieba. Możemy wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel.

,,Barbie w świecie gier. Kocham ten film" to bardzo ciekawa, wartościowa, ponadczasowa pozycja z przesłaniem o tym, że warto działać w grupie i walczyć o swoje marzenia.

Moja ocena: 5,5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.1 komentarz: