środa, 7 grudnia 2016

,,Vaiana. Skarb Oceanu. Książka z prezentem" Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016
Format: Książka
Liczba stron: 24
Do kupienia: Egmont

Vaiana. Skarb Oceanu to tytuł, który zainteresował mnie od pierwszej chwili. Postanowiłam przekonać się, o czym jest ta historia.

Vaiana miała niebawem zostać przywódczynią plemienia. W tym samym czasie umarła jej babcia, która wierzyła, że przeznaczeniem wnuczki jest nie tylko przebywanie na lądzie, ale także kontakt z wodą. Vaiana postanowiła udać się na jedną morską wyprawę, by odnaleźć rzecz zagubioną kilkanaście lat wcześniej...

Książka została wydana w dużym formacie, z miękką okładką i takimi też stronami. Szczerze mówiąc, za wiele z tej historii nie zrozumiałam, a z tego co można wyczytać na tylnej okładce ma być to odzwierciedlenie filmu. Niestety, ale największą atrakcją w przypadku tego wydania okazał się wisiorek, który został dodany do publikacji.

Nie skazuję Vaiany na stracenie, bowiem uważam, że pozycja Kocham ten film znacznie lepiej przybliżyłaby mi fabułę. Niemniej, nie polecam Książki z prezentem na pierwszy ogień zapoznawania się z tą bohaterką, bo za wiele z opisywanej historii nie można wywnioskować. Na plus jednak są niektóre bardzo duże naklejki i kilka mniejszych.

,,Vaiana. Skarb Oceanu. Książka z prezentem" niestety mnie nie zachwyciła na pierwsze spotkanie z tytułową postacią. Wisiorek i naklejki przemawiają jednak na jej korzyść.

Moja ocena: 4/6Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.


Książka bierze udział w wyzwaniu4 komentarze:

 1. Wisiorek mnie kompletnie nie przyciąga więc raczej nie zakupię tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie wydana książeczka, ale tematyka jakoś mnie nie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ilustracje i tematyka tej książeczki kompletnie do mnie nie przemawiają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka nie dla mnie, ale na film się wybieram :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń