niedziela, 25 grudnia 2016

,,Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień" Regina Brett

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2015
Format : Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Z racji tego, że ostatni czas od poniedziałku okazał się bardzo kalendarzowy postanowiłam polecić Wam jeszcze jedną taką publikację - ,,Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień" Reginy Brett.

Ten kalendarz użytkuję przez cały 2016 rok i jestem z niego bardzo zadowolona. Spytacie jakim sposobem mogę Wam go polecić na rok 2017, skoro użytkuję go w ciągu minionego roku? Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Kalendarz został stworzony w taki sposób, że z powodzeniem może nam służyć przez najbliższe kilka lat, jeśli co rok zapragniemy mieć taki właśnie kalendarz.

Na początku znajduje się krótka przedmowa Reginy Brett oraz dwustronicowe skrótowe kalendarze na 5 lat - od 2016 do 2020. Kalendarz podzielony jest na 12 głównych działów. Na początku każdego z nich znajduje się krótki tekst od autorki, każdy dzień ma przeznaczoną na zapiski aż całą stronę. Na każdej stronie znajduje się też sentencja, miejsce na nasz symbol, czy myśl. Zostało także napisane, kto danego dnia obchodzi imieniny.

Kalendarz ma miękką lekko usztywnianą okładkę oraz tasiemkę, dzięki której można zaznaczyć dany dzień roku. Na końcu znajduje się także aż 13 stron na nasze notatki. Kosztuje ok. 40 złotych, co może wydawać się ceną dość wysoką, jednak po roku użytkowania jestem z niego bardzo zadowolona.

,,Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień" to tego typu publikacja, z której możemy korzystać przez 5 lat z rzędu. Osoby ekonomiczne mogą mieć go przez kilka lat. Doskonale sprawdzi się także w roli prezentu dla bliskiej nam osoby.

Moja ocena: 5,5/6
2 komentarze:

  1. Cena dość wygórowana, ale zastanowię się jeszcze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na prezent na pewno by się nadał ten dziennik.

    OdpowiedzUsuń