czwartek, 22 grudnia 2016

,,Kalendarz fotograficzny 2017" Jacek Bonecki

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Tania Książka

,,Kalendarz fotograficzny 2017" z pewnością spodoba się miłośnikom fotografii. Jest zdecydowanie najładniej wydany z wszystkich opisywanych przeze mnie pozycji, ale jednocześnie jest najcięższy i najdroższy.

Na początku został zamieszczony jednostronicowy kalendarz na 2017 rok. Kartki są śliskie, kredowe. Terminarz kosztuje 50 złotych i swoje też waży. Zdecydowanie nie jest to wydanie, które schowamy do torebki i będziemy mogli ze sobą nosić ze sobą przez cały rok. Tę pozycję można wykorzystywać raczej stacjonarnie, np. do pracy w biurze, gdyż każdy dzień jest podzielony na godziny.

Oprócz tego, są podane imieniny, wschód i zachód słońca, wskazówki fotograficzne, które mogą nam się przydać (na co drugiej stronie). Dni od poniedziałku do piątku mają samodzielne strony, sobota i niedziela mieszczą się na jednej z pominięciem godzinowego rozkładu dnia. W kalendarzu jest naprawdę mnóstwo pięknych zdjęć, które cieszą nasze oczy.

Nie każdy poszukuje kalendarza małego, takiego, który można zabrać ze sobą wszędzie. Dla miłośników fotografii, dobrej jakości papieru, tych, którzy oczekują od kalendarza pięknych widoków, ta publikacja będzie odpowiednia.

,,Kalendarz fotograficzny 2017" naprawdę zachwyca, jeśli wiemy, że nie będziemy musieli go nosić. Pod względem wykonania jest naprawdę doskonały, a jego dodatkowym atutem jest tasiemka, którą możemy zaznaczyć dany dzień roku.

Moja ocena: 5,5/6Za egzemplarz dziękuję księgarni 

3 komentarze:

  1. Wolę kalendarz z Magdą Gessler, ale powyższy także ładnie się prezentuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze kalendarza nie wybrałam, na razie sprawdzam, ale kto wie ;)

    OdpowiedzUsuń