środa, 21 grudnia 2016

,,Kalendarz 2017 Rok dobrych myśli" Beata Pawlikowska

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Tania Książka

,,Kalendarz 2017 Rok dobrych myśli" to kolejna z kalendarzowych nowości tego roku.

Beatę Pawlikowską, znaną podróżniczkę, kojarzę dzięki jej książkom, służącym do nauki języka rosyjskiego. Co prawda za często do niej nie zaglądałam, ale posiadałam tego typu pozycję. Beata Pawlikowska bardziej znana jest jednak z książek podróżniczych, gier i innych produktów, firmowanych jej nazwiskiem. Jedną z nich jest kalendarz na 2017 rok.

Kalendarz został wydany w przystępnym rozmiarze, ma puchową okładkę. Na początku można podpisać do kogo należy kalendarz, jest też kalendarzyk z datami na cały rok 2017 i 2018. Każdy dzień to oddzielna strona. Na górze napisane jest, kto obchodzi imieniny w danym dniu. Każdy dzień jest Dniem czegoś, wszystkie nazwy bardzo trafiają w punkt. Na dole jest też malutki obrazeczek i przesłanie na dany dzień roku.

Pomiędzy stronami znajduje się dosłownie kilka przepisów kulinarnych. Na końcu mamy aż kilkanaście całych stron na notatki, adresy, sprawy do załatwienia. Zdecydowanym atutem tego kalendarza jest to, że w danym dniu możemy zapisać całą stronę. Miejsce na notatki nie będzie pewnie aż tak często wykorzystywane. Strony są koloru lekko żółtego. Posiada także tasiemkę, za co ma u mnie dodatkowy plus.

,,Kalendarz 2017 Rok dobrych myśli" to mój drugi faworyt. Z kalendarzy na rok 2017 najbardziej podoba mi się ,,Kalendarz 2017 Na dobre dni" Małgorzaty Kalicińskiej, o którym napiszę Wam jutro.

Moja ocena: 5,5/6

Za egzemplarz dziękuję księgarni 
4 komentarze:

 1. Ja jeszcze w ogóle nie mam kalendarza na przyszły rok. I jeszcze nie wiem jaki chcę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo przypomniałaś mi że muszę sobie zakupić kalendarz na nowy rok. To tak szybko minęło, pamiętam jakby to było wczoraj jak szukałam sobie jakiegoś na 2016 ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten kalendarz bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń