czwartek, 22 grudnia 2016

,,Kalendarz 2017 Na dobre dni" Małgorzata Kalicińska

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 372
Do kupienia: Tania Książka

Kalendarze są różne. Duże, małe. Kolorowe, żółtawe, czarno-białe. Mają więcej miejsca na notatki albo mniej. ,,Kalendarz 2017 Na dobre dni"  Małgorzaty Kalicińskiej w ostatnim czasie należy do moich ulubionych kalendarzowych nowości.

Na początku został przedstawiony skrótowy jednostronicowy kalendarz na rok 2017. W przypadku kalendarza Małgorzaty Kalicińskiej, tak jak u większości innych tego typu publikacji, dni od poniedziałku do piątku mają samodzielną stronę, a sobota i niedziela znajdują się na jednej.

Tym co wyróżnia tę publikację spośród innych tego typu pozycji jest to, że każdy miesiąc to inny kolor kartek. Wszystkie barwy są stonowane, dzięki czemu nie ma mowy o oczopląsie. Standardowo na każdej stronie zostały umieszczone imieniny i coroczne święta, a na dole krótka myśl, przesłanie Małgorzaty Kalicińskiej.

Cenię sobie terminarze, w których jest dużo miejsca do pisania i ten zdecydowanie do nich należy. Na końcu jest jedynie jedna pusta strona na zapisanie najważniejszych notatek, czy adresów. Kalendarz jest dość lekki, ma puchową okładkę i tasiemkę, za co należy mu się dodatkowy plus.

,,Kalendarz 2017 Na dobre dni" zdecydowanie należy do moich faworytów. Gdybym miała wybrać jeden kalendarz ( z 7, które mam), zdecydowanie wygrałby ten.

Moja ocena: 5,5/6
Za egzemplarz dziękuję księgarni 3 komentarze: