wtorek, 20 grudnia 2016

,,Kalendarz 2017 Kulinarny Magda Gessler" Magda Gessler

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Tania Książka

,,Kalendarz 2017 Kulinarny Magda Gessler" to z pewnością jedna z tych publikacji, która spodoba się miłośnikom znanej restauratorki.

Kalendarz jest dość gruby, ma puchową okładkę. Od poniedziałku do piątku każdy dzień ma swoją stronę, sobota i niedziela mają jedną na pół. Papier jest lekko żółtawy. Na dole strony czasem można zauważyć małe grafiki. Dodatkowo na stronach kalendarza możemy zauważyć aż 40 przepisów Magdy Gessler. Na każdej stronie zostało także zapisane, kto danego dnia obchodzi imieniny.

Magda Gessler wydała już co najmniej kilka pozycji, wszystkie są bardzo obszerne, kolorowe, ale też, nie ukrywajmy, drogie. Ci, którzy lubią oglądać telewizję, mogą podziwiać restauratorkę w ,,Kuchennych rewolucjach", czy ,,Master Chef'ie". Myślę jednak, że taki kalendarz też może okazać się dla kogoś przydatny.


W tym kalendarzu nie ma miejsca na notatki, czy adresy na końcu publikacji. Z drugiej strony jednak dany dzień ma aż całą stronę na zapiski, więc z powodzeniem uda nam się tam wszystko zanotować. Pozycja jest w formacie zeszytowym, trochę waży, ale nie aż tyle, by nie można jej ze sobą nosić.

,,Kalendarz 2017 Kulinarny Magda Gessler" podoba mi się, jako jedna z nowości. Jeśli jesteście wielbicielami restauratorki i lubicie kalendarze z dużą ilością miejsca na zapiski, ten może okazać się dla Was wyborem idealnym. Dla wymagających, jest także tasiemka, którą bardzo cenię w tego typu wydaniach.

Moja ocena: 5/6
Za egzemplarz dziękuję księgarni 


5 komentarzy:

 1. Nie dla mnie. Ale na prezent, czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo nie słyszałam o tej propozycji. Wprawdzie sam układ kalendarza mi nie odpowiada, ale generalnie dla miłośników Pani Gessler pomysł wspaniały!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chcę koniecznie ten kalendarz, gdyż szalenie lubię Panią Magdę Gessler.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że są także kulinarne przepisy.

  OdpowiedzUsuń