poniedziałek, 19 grudnia 2016

,,Kalendarz 2017 Bez stresu" Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 128
Do kupienia: Tania Książka

,,Kalendarz 2017 Bez stresu" niewątpliwie należy do pożądanych nowości. Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, więc dobrze zaopatrzyć się w jakiś kalendarz.

Kolorowanki antystresowe już dawno zawładnęły światem. Twórcy kalendarza postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i zwykły z pozoru terminarz połączyli z kolorowankami. Zdecydowaną zaletą tej publikacji jej jej cena i bardzo mała waga - można go bez przeszkód nosić ze sobą wszędzie, a gdy dołożymy do torebki komplet kredek będziemy mogli się zrelaksować w dowolnym momencie.

Jak można zauważyć na poniższych zdjęciach, jedna kartka to 7 dni tygodnia. Na drugiej kartce znajduje się obrazek do pokolorowania z sentencją, przesłaniem na cały tydzień. Kalendarz zaczyna się już 26 grudnia, więc mamy jak by dodatkowy tydzień. Na końcu znajduje się miejsce na adresy (po trzy litery na jedną stronę) oraz dużo miejsca na notatki.

Dla tych, którzy lubią kolorować tego typu kalendarz będzie idealny. Cena nie odbiega znacząco od różnych tego typu kolorowanek, a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że jest tańsza, niż niektóre publikacje ze znanymi wzorami. Do pokolorowania mamy aż kilkadziesiąt różnych wzorów, więc na nudę nie można narzekać.

,,Kalendarz 2017 Bez stresu"  to naprawdę wspaniała publikacja dla tych, którzy nie chcą przepłacać, lubią kolorować i nie boją się, że od noszenia dodatkowego przedmiotu (kalendarza) torebka nie wytrzyma.

Moja ocena: 5,5/6Za egzemplarz dziękuję księgarni 

5 komentarzy:

  1. Ja ma mkalendarz Z Alicji po drugiej stronie lustra, też jest w nim kilka kolorowanek :D

    OdpowiedzUsuń
  2. W fajny sposób połączono przyjemne z pożytecznym :)

    OdpowiedzUsuń