piątek, 16 grudnia 2016

,,Dotknij mnie" Abbi Glines

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016
Format: E-book
Liczba stron: 250
Do kupienia: Gandalf

Abbi Glines ma na swoim koncie już kilkadziesiąt powieści z obu serii, na polskim rynku co jakiś czas pojawiają się kolejne części cyklów. ,,Dotknij mnie" to już czwarty tom serii.

Tym razem głównymi bohaterami zostają Preston, chłopak, który skrywa tajemnice, a przez przyjaciół uważany jest za lowelasa, który nie przepuści żadnej panience i Amanda, Manda, młodsza siostra Marcusa, której tej strzeże jak oka w głowie, zwłaszcza po rozstaniu ich rodziców. W relacji dwojga głównych bohaterów jest pewien problem - Manda pragnie Prestona już od dwóch lat, choć zdaje sobie sprawę z tego, że on niekoniecznie musi odwzajemniać jej uczucia.

Obie serie autorki bardzo mi się podobają, jednak Sea Breeze z każdym kolejnym tomem przypada mi do gustu coraz bardziej. W tej powieści pojawiło się dość sporo namiętnych scen, jednak przesłanie tej książki jest o wiele głębsze, niż może się wydawać. Mimo tego, że Preston sypia z kim popadnie, nie trzeba go od razu skreślać, jako ostatniego drania.

Publikacje Abbi Glines czyta się naprawdę szybko, wciągają już niemal od pierwszych stron. Preston był postacią, której jakoś nie lubiłam od początku serii, ale ta pozycja pozwoliła mi ujrzeć go w zupełnie innym świetle. Amanda także zyskała w moich oczach, choć już od początku polubiłam tę książkową postać.

,,Dotknij mnie" dobrze by było czytać po poprzednich częściach serii, choć część faktów została przywołana. Ten tom bardzo mi się podobał i z niecierpliwością czekam na kolejną część cyklu.

Moja ocena: 5,5/6


3 komentarze:

  1. Lubię takie namiętne sceny. Jestem ich ciekawa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książkę mam na swojej półce i w wolnej chwili zamierzam do niej zajrzeć.

    OdpowiedzUsuń