czwartek, 17 listopada 2016

,,Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem 2" Karolina i Maciej Szaciłło

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 240
Do kupienia: Tania Książka

,,Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem 2" Karoliny i Macieja Szaciłło to jedna z kulinarnych nowości na polskim rynku. Z racji tego, że mam pierwszą część, postanowiłam zapoznać się z drugą.

Na początku zostało wspomniane co będzie nam potrzebne, zostało podanych kilka ogólnych baz. Menu jest jesienno-zimowe i wiosenno-letnie. Są bilanse dietetyczne oraz osobiste odczucia autorów. Przepisy zostały podzielone na dzień lankijski, izraelski, węgierski, hawajski, brytyjski, hiszpański, meksykański, gruziński, libański i turecki - śniadanie, obiad, deser i kolację.

Książka została bardzo starannie wydana, w nieco usztywnianej oprawie ze skrzydełkami. Pod względem oprawy graficznej pozornie nie ma się do czego przyczepić, jednak, mimo wszystko, odnoszę wrażenie, że warstwa wizualna pierwszej części bardziej przypadła mi do gustu. Nie można jednak odmówić autorom tego, że ich książkę po prostu je się oczami.

Mimo tego, ze książek kulinarnych mamy w domu chyba z 50, zupełnie nie wiem po co, to ,,Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem" to jedna z ciekawszych i staranniej wydanych publikacji, które posiadamy w domowej biblioteczce.

,,Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem 2"  to warta uwagi publikacja. Jeśli nie znacie jeszcze tych autorów, bardziej polecam ,,jedynkę".

Moja ocena: 4,5/6
Za egzemplarz książki dziękuję księgarni 


2 komentarze: