wtorek, 6 września 2016

Puzzle z Myszką Minnie, Scooby Doo i kotem

54-elementowe puzzle należą do jednych z moich ulubionych. Na blogu mogliście już zobaczyć mnóstwo tych wzorów. Dziś prezentuję Wam trzy kolejne.


Puzzle ze Scooby Doo i Myszką Minnie kupiłam na pewno w jednym z marketów lub w Pepco. Cena to około 4 złote. Puzzle z kotem zostały kupione w Biedronce z gazetką.

Scooby Doo - mimo tego, że obrazek jest dość prosty, to przeważają w nim granatowe elementy, które niemal wszystkie wyglądają jednakowo. Obrazek jest dość skomplikowany do ułożenia, jednak i tak udało się złożyć go w całość w dość szybkim tempie.


Myszka Minnie - w tym przypadku z kolei niemal wszystkie elementy są jasne. Ułożenie całego obrazka też zajęło mi dość sporo czasu. Niemniej, już efekt końcowy wywołuje niesamowite wrażenie. Jego ułożenie jest o wiele mniej skomplikowane, niż dużych puzzli z Minnie.


Puzzle z kotem z Biedronki to jeden wielki koszmar. Nie dość, że ciężko było ułożyć kwiatki, to postać kota była już w ogóle strasznie trudna do ułożenia. Niemal wszystkie elementy były brązowe, więc nie było możliwości szybkiego ułożenia obrazka.


Moja ocena: kolejno 5/6, 4,5/6, 3/6

Puzzle biorą udział w wyzwaniu

2 komentarze: