środa, 17 sierpnia 2016

Puzzle z Nelą Małą Reporterką

Nela Mała Reporterka jest pewnie na równi rozpoznawalna z Martyną Wojciechowską, czy Beatą Pawlikowską. Na jej spotkania autorskie podobno przychodzą rzesze fanów. Na chwilę obecną udało mi się zapoznać jedynie z jej kalendarzem na rok szkolny 2016/2017 i ułożyć puzzle z tygrysami.


Na chwilę obecną zostały wydane trzy różne wzory puzzli - z ptakiem, tygrysami i żółwiem, nawiązujące do jej książek. Z powodu tego, ze takie pudełko kosztuje 20 złotych skusiłam się jedynie na środkową propozycję. Nie wiem z jakiego powodu, ale w Świecie Książki stacjonarnie puzzle kosztują 13 zł, a ze zniżką stałego klienta wychodzi 11 z groszami. Za tę cenę można się pokusić o zakup z ulubioną bohaterką, choć i tak jest to kwota zatrważająca.


Puzzle zostały spakowane w folię, którą trzeba rozedrzeć. Elementów jest 30 i są one naprawdę duże. Puzzle wkłada się dość łatwo. Największy problem miałam z ułożeniem ramki, bo niemal wszystkie elementy wyglądają jednakowo (już nie patrząc na zielony wzorek). Mimo wszystko, ułożenie ekspozycji zajęło mi chyba ok. 10 minut. Obrazek nie jest jakiś bardzo duży, więc z powodzeniem można układać go na jakiejś mniejszej tacce, czy stole. Za 11 złotych warto się skusić na jakiś zestaw, 20 złotych bym za niego nie dała.


Moja ocena: 5/6

Puzzle biorą udział w wyzwaniu
3 komentarze:

  1. Rzeczywiście, trochę drogie. Ale jak się znajdzie w promocyjnej cenie, to czemu nie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cena trochę wygórowana, ale i tak mam ochotę kupić te puzzle.

    OdpowiedzUsuń