poniedziałek, 11 lipca 2016

,,Narysuj koło. Narysujesz wszystko" Chris Hart

Wydawnictwo: RM
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 64
Półka: posiadam
Do kupienia: RM

Książek o rysowaniu miałam kilka głownie dzięki wygranym w jakichś szkolnych konkursach plastycznych. Wciąż zajmują miejsce w domowej biblioteczce, a ja, korzystając z okazji, postanowiłam zapoznać się z nieco nowszą publikacją w tej tematyce.

W skład serii wchodzą książki, w których dzięki kołu, kwadratowi i trójkątowi możemy narysować naprawdę wiele kształtów nie bardzo się przy tym trudząc. Na początek postanowiłam zapoznać się z kołem, gdyż spodobała mi się ta okładka. Poza tym byłam ciekawa, jak narysować niedźwiedzia.

Książka jest dość obszerna, ma miękką oprawę i takie same strony, jest w poziomym formacie. Niektóre instrukcje zajmują nawet dwie strony, gdy dana ilustracja jest bardziej skomplikowana. Podoba mi się, że oprócz zwykłych zwierząt są też nieco bardziej skomplikowane wzory - pirat z Karaibów, lodowy potwór, najlepsi przyjaciele, szef kuchni.

,,Narysuj koło. Narysujesz wszystko" to, moim zdaniem, świetna publikacja, w którą za tę cenę warto się zaopatrzyć (niecałe 17 złotych). Jest lekka, zajmuje mało miejsca, więc można z niej korzystać także na wakacjach, czy w podróży. Zapewniam, że dzięki niej rysowanie niektórych obrazków nie sprawi Wam już trudności.

Moja ocena: 5/6 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu RM.


Książka bierze udział w wyzwaniu

4 komentarze:

 1. Wygląda świetnie i pozwala na rozwijanie umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna książka. Nie dziwię się, że Ci się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie lubię rysować, ale dzieciom podrzucę tę książkeczkę, niech ćwiczą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sądzę, że to doskonały prezent dla moich sióstr ciotecznych, które zawsze, gdy do mnie przyjeżdżają chcą rysować ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń