środa, 6 lipca 2016

Domino Jack and the never land pirates

Domino Jack and the never land pirates to kolejna rzecz, którą swego czasu kupiłam w Biedronce za 8 złotych. Doszłam do wniosku, że za taką cenę żal się nie skusić.


Pudełko zawiera instrukcję gry oraz 4 plansze z kartonikami do gry. Są one tekturowe, bardzo starannie wykonane. Ilustracje także są bardzo żywe i przyciągające wzrok. Myślę, że mimo tego, że jest to domino z piratami gra będzie taką samą przyjemnością zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Warto zaznaczyć, że podczas wyciągania domino z kartonikowych planszy nic się przy tym nie uszkodziło.


Jak się gra w domino pewnie wszyscy z nas wiedzą, więc tylko w skrócie to przypomnę. Każdy gracz dostaje po taką samą ilość kartoników. Na środku kładzie się jeden, który został nie rozdany i do niego z prawej lub lewej strony trzeba dołożyć obrazek, który będzie identyczny z tym, do którego dokładamy. Domino z dwoma takimi samymi obrazkami jest wyjątkowe i można je dołożyć w dowolnym momencie. Gdy jest nasz ruch, a nie mamy co dodać można wziąć jeden/dwa kartoniki z kupki (zależy od wcześniejszych ustaleń). My gramy do czasu, aż u nikogo nie zostanie żaden kartonik.


Gra jest bardzo dobra, jako jeden ze sposób spędzenia wolnego czasu. Myślę, że gra w domino obrazkowe jest jeszcze bardziej ekscytująca, niż w zwykłe ciało-czarne kostki. Dzięki temu dziecko może jeszcze bardziej zżyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami bajkowymi lub poznać nowe postacie. Jak za 8 złotych, jestem bardzo zadowolona z zakupu.





Moja ocena: 5.5/6

Domino bierze udział w wyzwaniu



4 komentarze:

 1. Ostatnio w domino grałam jak miałam 5 lat :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowa i ciekawa gra. Cena zachęca do zakupu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy byłam mała uwielbiałam domino, a za 8 rzeczywiście niewiele ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń