piątek, 3 czerwca 2016

Życiowe piątki


Poprzedni tydzień gościła u nas Alicja. Dziś opiszę miejsca, które udało nam się zobaczyć (poniżej niektóre zdjęcia). Bydgoszcz - różne pomniki, wieża widokowa, park Kazimierza Wielkiego, park Jana Kochanowskiego, Jan Twardowski na bydgoskim rynku, park botaniczny UKW, bazylika. Toruń - panorama w dzień i w nocy, fontanna światło-dźwięk, Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu, Dolina Marzeń, katedra i wieża widokowa, zamek Dybowski. Gniezno - Muzeum Początków Państwa Polskiego, kamienna mapa Europy, rynek, katedra (punkt widokowy), Jezioro Jelonek i aleja rzeźb. Rogowo - Zaurolandia - Park Dinozaurów. Wenecja - Zamek i Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Biskupin - osada oraz rejs statkiem.

W międzyczasie kończyłam pisanie pracy magisterskiej, którą oddałam już w całości. Pewnie czekają mnie jeszcze jakieś drobne zmiany, ale wszystko zmierza ku końcowi :) We wtorek miałyśmy jechać do Bydgoszczy spotkać się z koleżanką ze studiów licencjackich, ale odwołała spotkanie, więc prawdopodobnie spotkamy się za tydzień. W zamian za to udałyśmy się do Muzeum Zabawek i Bajek, które znajduje się na piętrze lokalu Dwa Światy. W środę poszłyśmy na harcerskie spotkanie w rodzinnym mieście, w czwartek znów musiałyśmy jechać do Torunia. Jak widzicie, ostatnie dni mijają mi bardzo intensywnie i marzę, by wreszcie nieco zwolnić i odpocząć :)

Pochwalę się też od razu, że dotarła już do mnie zamówiona na stronie wydawnictwa najnowsza książka Remigiusza Mroza - ,,W cieniu prawa".
3 komentarze:

 1. Widzę, że u Ciebie dzieje się wiele. Musisz znaleźć czas na odpoczynek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Alicji przyjazdu, jak na razie cały czas mamy jakieś komplikacje, ale mam nadzieję, że uda się spotkać :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie możliwe, że to już tyle czasu minęło :O Było tak bosko ^^ Podróż życia <3 Dalej nie obrobiłam większość zdjęć, jeszcze z 1000 przede mną :D

  OdpowiedzUsuń