piątek, 10 czerwca 2016

3,5 roku bloga

Od początku prowadzenia bloga przyjęło się, że podsumowania robię co pół roku. Dziś, 10 czerwca 2016 roku, wypada dzień, w którym 3,5 roku wcześniej założyłam swój blog. Nie mogłam pominąć milczeniem tej ważnej dla mnie daty :)


Od początku prowadzenia strony blog wielokrotnie zmieniał swoją szatę graficzną. Czasem wyglądało to lepiej, czasem gorzej, jednak mi wszystkie szablonowe odsłony bardzo się podobały. Ostatnio jednak po raz kolejny skusiłam się na skorzystanie z usług Kasi, która wykonała mi obecny szablon. Bardzo mi się podoba i mam wrażenie, że jeszcze długo będzie gościł na mojej stronie.

Przez ostatnie pół roku wprowadziłam także na bloga nowe kategorie - Gry dziecięce: Gry planszowe, Memory, Domino, Gry planszowe, Puzzle, które staram się aktualizować dość często, aczkolwiek nie zawsze mi to wychodzi. Mam przygotowanych dość sporo wpisów z tego działu, a na opisanie czeka kolejnych 20-30 rzeczy, więc mam co robić.

Nadal sporą i największą część na moim blogu zajmują książki dziecięce, w związku z czym biorę udział w wyzwaniu u Basi - Dziecinnie. Literatura dziecięca od początku bloga jest najliczniej dodawaną, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że przoduję w tym wyzwaniu. Owszem, nie mam młodszego rodzeństwa, ani dzieci, ale w niczym nie przeszkadza mi to w czytaniu tego typu publikacji :)

Sporym zainteresowaniem cieszą się także moje dwa nadal prowadzone cykle - Życiowe piątki i Nowości (książki, które dotarły do mnie w ciągu ostatniego tygodnia). Cieszę się bardzo, gdyż to w ich przygotowanie wkładam najwięcej pracy.

Przez ostatnie pół roku także sporo podróżowałam, o czym możecie poczytać na naszym drugim blogu podróżniczym Sisters92. Zdradzę, że w przygotowaniu mamy nasz drugi autorski e-book o miejscach i restauracjach wartych uwagi w Polsce i Kaliningradzie, który ukaże się prawdopodobnie za rok.

Dziękuję wszystkim odwiedzającym mój blog za to, że do mnie wchodzicie. Niektórzy z Was są pewnie ze mną niemal że od początku, za co tym bardziej dziękuję.

Aby nie marnować dłużej Waszego czasu, życzę wszystkim udanego weekendu i mam nadzieję, że do przeczytania także za pół roku! <34 komentarze:

 1. Gratuluję i życzę jeszcze wielu takich rocznic, a właściwie półrocznic.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taką rocznicę musisz koniecznie uczcić! Wielkie, wielkie gratulacje Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie, wielkie gratulacje! Trzy lata na pewno zaglądam, ale czy dużej? ;) Kolejnych lat!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. To dobra data na założenie bloga. Ja tego dnia miałam 27.5 urodziny, to już trochę gorzej, masakra jakaś :D

  OdpowiedzUsuń