wtorek, 19 kwietnia 2016

Puzzle z księżniczkami

Puzzle to coś, co bardzo lubię, a na chwilę obecną mam mało w domowych zbiorach. Oczywiście, gdzieś tam są pochowane moje puzzle z dzieciństwa, ale muszę je poszukać. Tymczasem przedstawiam Wam komplet 5 puzzli z księżniczkami kupiony w Biedronce za 12 zł.

Opiszę je wszystkie razem, gdyż tak naprawdę prawie niczym się nie różnią. Swego czasu przedstawiałam Wam puzzle z Kubusiem Puchatkiem (54 elementy) także z firmy Trefl. Puzzle z księżniczkami mają po 60 elementów, przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia, obrazki są pionowe, puzzle tekturowe. Układa się je całkiem szybko, niektóre elementy ciężko wchodzą. Mały problem jest też z rozłożeniem obrazka, bo elementy ciężko wychodzą. Rekompensują to za to prześliczne, bajkowe ilustracje, które naprawdę cieszę oko. Za pudełko puzzli wychodzi jakieś 3 złote, widziałam, że w tej cenie można je kupić np. w Pepco. Jak za tę cenę, będą idealne na prezent dla małych dziewczynek.

Moja ocena: 5/6

Puzzle biorą udział w wyzwaniu
5 komentarzy:

 1. Dla chrześnicy mojego męża to idealny prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla dziewczynek super sprawa. U mnie w rodzinie niestety sami chłopcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe, też uwielbiam puzzle, ale nie mam komu kupić takich pięknych księżniczek, bo u mnie jak u Cyrysi też sami chłopcy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mąż kupił córce takie tylko, że w kucykami pony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Puzzle to świetna zabawa, chyba nigdy z nich nie wyrosnę :)

  OdpowiedzUsuń