sobota, 2 kwietnia 2016

Nowości #66

Cykl Nowości przedstawia książki, które wzbogaciły naszą biblioteczkę w ostatnim tygodniu. Co najbardziej Was zainteresowało?


,,Rewizja" Remigiusz Mróz

Trzeci tom serii, zapraszam na wpis: www.sisters92.pl/rewizja-remigiusz-mroz


Szary człowiek kontra wielka korporacja.
Dyskryminacja kontra tolerancja.
Chyłka kontra Oryński.

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy...

Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

,,Smakowita Ella. Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" Ella Woodword

Książka-niespodzianka dla Pauliny ze Znaku.


Ella dzięki zmianie sposobu odżywiania przeżyła największą przygodę swojego życia. Nowe menu nie tylko uleczyło ją z ciężkiej choroby, ale też pomogło odnaleźć życiową pasję: niemal z dnia na dzień zrezygnowała z kariery modelki, żeby poświęcić się prowadzeniu bloga kulinarnego.
Jej smakowite, naturalne, roślinne, bezglutenowe przepisy są absolutnie wyjątkowe: do przygotowania tych dań nie będziecie potrzebowali skomplikowanych składników ani sprzętu rodem z laboratorium, a mimo to w zaledwie parę minut osiągniecie spektakularne rezultaty.
Zagraniczna prasa huczy od doniesień o szerzącym się Efekcie Elli - zaraźliwym entuzjazmie do zdrowego, roślinnego odżywiania, idealnego dla samopoczucia, formy i urody.

"Smakowita Ella to" prawdziwy fenomen: w Wielkiej Brytanii sprzedało się ponad 200 000 egzemplarzy tej książki, a jej blog co miesiąc odwiedza ponad 2 000 000 czytelników.
Książka zawiera ponad 100 pysznych, zdrowych i sprawdzonych przepisów, które pokochacie wy i wasze ciała.

,,Spotkajmy się w Prowansji" Carole Mortimer, Catherine Spencer

Kupiona na 6,99 w kiosku na wycieczce.


Spotkanie. Rafe jest sławnym hiszpańskim aktorem i uznanym reżyserem. W życiu kochał tylko jedną kobietę, piękną Cairo, która przed laty nagle zakończyła ich namiętny romans. Teraz przypadkiem spędzą kilkanaście dni w tej samej luksusowej willi w Prowansji...

Wizyta. Diana postanowiła po latach odnaleźć swą biologiczną matkę. Zdobyte informacje przywiodły ją do prowansalskiego miasteczka. Już pierwszego wieczoru poznaje właściciela pobliskiej posiadłości, Antona de Valois. Zachowanie Diany wzbudza jego podejrzenia, że jest dziennikarką szukającą sensacji, a on niedawno był bohaterem licznych artykułów w brukowcach...

5 komentarzy:

 1. Czekam na "Rewizję". Bardzo jestem jej ciekawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś mnie nie kuszą...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Spotkajmy się w Prowansji" też kupiłam z gazetą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ,,Rewizję'' też mam i niebawem będę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę w końcu sięgnąć po książki Mroza :)

  OdpowiedzUsuń