piątek, 25 marca 2016

Życiowe piątki


Na początek wpisy z mojego bloga podróżniczego: czy posyłać dziecko na obóz?, drożdżówki z budyniem, park krakowski w Krakowie, wiosenne podróże, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, sistersowe polecajki #37, weekend w centralnej Polsce. W okresie do początku lipca będą pojawiać się wpisy z następujących miast - Drezno, Skalne Miasto, Toruń, Inowrocław, Solec Kujawski, Bydgoszcz, Karpacz i okolice. Na które z nich najbardziej czekacie? :)

Ostatni tydzień minął mi szybko i dość pracowicie. W weekend zajmowałam się dopisywaniem rozdziału pracy magisterskiej, poniedziałek-wtorek to Toruń i uczelnia. Przez resztę tygodnia udało mi się poczytać i odpocząć. Już w niedzielę Wielkanoc, nawet nie wiem, kiedy zrobił się koniec marca. Korzystając z wolnego wtorku po świętach wybieramy się na pierwszą dłuższą w tym roku wycieczkę - Gorzów Wielkopolski-Szczecin-Koszalin. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Nie wiem, czy już Wam o tym pisałam, ale od 11-24 kwietnia wyjeżdżam z uczelni do Kaliningradu, nie mam więc pojęcia, jak będzie tam z dostępem do Internetu. Wpisy na wszelki wypadek mam już napisane, więc będą pojawiać się automatycznie. Do wyjazdu jeszcze dwa tygodnie, ale mam wrażenie, że nim się obejrzę już będę w Rosji.

Korzystając z okazji życzę Wam rodzinnej i wesołej Wielkanocy, dużej dawki inspirujących, ale też relaksujących lektur i odpoczynku.

Do przeczytania jutro!


4 komentarze:

 1. Czekam na wrażenia z wyjazdu, gratuluję, że już mam wpisy przygotowane :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zazdroszczę wyjazdu do Rosji! Koniecznie napisz recenzję tego wypadu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, jedziesz do Rosji!!! Ale fajnie :) Czekam na jakąś fotorelację po powrocie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego wyjazdu do Rosji zazdroszczę. To będzie dopiero przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń