poniedziałek, 28 marca 2016

,,Złota księga bajek. Zaczarowany zwierzyniec" Ewa Karwan-Jastrzębska

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2013
Format : Książka
Liczba stron: 320
Półka: posiadam
Do kupienia: Book Master

,,Złota księga bajek" to cykl wydawnictwa Egmont, który ciekawił mnie od dawna. Postanowiłam więc skusić się na tajemniczy tytuł ,,Złota księga bajek. Zaczarowany zwierzyniec" i przekonać się, czy treść mnie zachwyci.

Jeśli przyjrzycie się dobrze okładce zauważycie, że bohaterami tej książki jest kilkoro bohaterów - 101 Dalmatyńczyków, Zakochany Kundel, Król Lew, Dumbo, Bambi i oprócz tego Gdzie jest Nemo oraz Księga dżungli. Tytuł jest więc adekwatny do treści. Z wielką przyjemnością zapoznawałam się z tym zbiorkiem.

Choć ma on ponad 300 stron całość przeczytałam w niecałą godzinę! Tekst jest zazwyczaj na co drugiej stronie, choć czasem zdarzają się wyjątki. Jedno opowiadanie czyta się bardzo szybko. Dzięki tej publikacji mogłam powrócić do znanych mi z lat dzieciństwa opowieści, które już wtedy wzbudziły we mnie wielką sympatię. Do tego publikację udoskonalają piękne, kolorowe ilustracje. Książka została wydana w miękkiej, eleganckiej oprawie. Całość wygląda naprawdę bardzo estetycznie.

,,Złota księga bajek. Zaczarowany zwierzyniec" opowiedziana przez Ewę Karwan-Jastrzębską to warty swojej ceny wspaniały zbiór, z którym warto się zapoznać. Dzięki niemu mamy 7 historii w jednym miejscu. Na pewno w przyszłości postaram się zaopatrzyć w inne pozycje z tej serii. Serdecznie polecam!

6/6Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl


Książka bierze udział w wyzwaniu


5 komentarzy:

 1. Piękna i kolorowa. Idealna na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto mieć taki zbiór w swojej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudna księga! Muszę koniecznie ją zdobyć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Już uwielbiam tę książkę, muszę ją mieć !

  OdpowiedzUsuń