wtorek, 8 marca 2016

Puzzle - Kubuś Puchatek i Pszczółka

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam trzy rodzaje puzzli marki Trefl - dwa z Kubusiem Puchatkiem i jedne z pszczółkami.


Puzzle z Kubusiem Puchatkiem kupiłam w Pepco w cenie 2,49 zł za sztukę (choć chyba była jakaś promocja i za dwa opakowania zapłaciłam niecałe 3 zł). Było mnóstwo wzorów do wyboru, naprawdę było w czym wybierać. Do kupienia były też inne widoki, nie tylko z Kubusiem Puchatkiem.


Puzzle są zapakowane w małe prostokątne pudełeczko. Są przeznaczone dla dzieci od 4 r. ż. i zawierają 54 elementy. Dość łatwo się wkładają, choć przyznam, że ich złożenie zajęło mi całkiem sporo czasu. Z drugim zestawem poszło już łatwiej, bo trochę się wprawiłam :) Puzzle są na tyle stabilne, że delikatnie można je przenosić z miejsca na miejsce.Puzzle z pszczółkami nie wiem, w jakiej są cenie i czy w ogóle są w sprzedaży. Otrzymałam je jako gratis na spotkaniu See Bloggers. Są one przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, składają się tylko z 15 dużych elementów. Bardzo podoba mi się, że po wyjęciu puzzli pozostaje ładna ramka.


Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że po rozpakowaniu z folii puzzli prawie cała konstrukcja wysypała się w całości, dzieje się tak też podczas któregoś wyjmowania ich z ramki. Plusem jest za to to, że są bardzo duże i doskonale się dopasowują, tak, jak by samoistnie się ze sobą łączyły.Uważam, że wszystkie trzy zestawy zasługują na uwagę małych rączek, gdyż każdy z nas lubi coś innego.

Wpis bierze udział w wyzwaniu4 komentarze:

  1. Świetny pomysł na zabawę z najmłodszymi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię puzzle i jak tylko mam okazję to układam je z maluchami z rodziny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kochamy puzzle. Teraz układamy 100 szt ze Smerfami :)

    OdpowiedzUsuń