czwartek, 10 marca 2016

,,Jesteś za daleko" Abbi Glines

Data wydania: 2016
Wydawnictwo: Pascal
Format : Książka
Liczba stron: 336
Półka: pożyczona
Do kupienia: Gandalf

Abbi Glines wydała w Polsce 9 pozycji. Do tej pory przeczytałam 8 z nich, które tworzą jedną serię. ,,Jesteś za daleko" to opowiedziana od początku historia Blaire i Rusha z perspektywy mężczyzny.

Z racji tego, że czytałam ten tom po zakończeniu pozostałych książek z chęcią powróciłam do początków i choć pierwszą część czytałam ponad 2 lata temu niemal cały czas miałam wrażenie, że znam już większość opisywanych wydarzeń. Niemniej, podobała mi się całkowita narracja Rusha.

Publikacja objętościowo jest podobna do poprzednich, czy też dalszych tomów (zależy, jak będziecie czytać). Czyta się szybko, z dość sporym zainteresowaniem. Myślę, że pozycja może spodobać miłośnikom serii. Rozpoczynania twórczości od tego tomu raczej bym nie polecała, lepiej przeczytać najpierw ,,O krok za daleko".

,,Jesteś za daleko"  to pozycja, którą przeczytałam, ale jeśli bym tego nie zrobiła, też bym wiele nie żałowała. Po kilku godzinach od lektury emocje opadły i choć była dla mnie miłą odskocznią, to przeżyłabym, gdybym nie przeczytała drugi raz niemal tego samego.

Moja ocena: 4,5/65 komentarzy:

 1. Jak dla mnie do tej pory najlepsza(poznałam pierwotną trylogię) ;) Narracja Rusha w tym tomie całkowicie mnie pochłonęła, doskonale się bawiłam. :D

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba w końcu muszę dać drugą szansę autorce, może teraz się już przekonam do jej pióra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mówię nie, ale obecnie nie mam jej w planach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam i bardzo mi się podobało.

  OdpowiedzUsuń