piątek, 26 lutego 2016

Życiowe piątki


Jeszcze najbliższe półtora miesiąca to Katowice, Chorzów i Kraków, więc ponownie zapraszam Was do rosarium w Katowicach. pojawiło się także podsumowanie polskich miast zimą, rynek w Katowicach, niezbędnik blogera, blog roku 2015, sistersowe polecajki #33 oraz Park Powstańców Śląskich w Katowicach.

Tydzień upłynął mi na czytaniu. W sobotę byłam też w Bydgoszczy na rocznicowym Blogowym WOW. Niestety nie dotarło zbyt wiele osób. Reszta tygodnia to uczelnia, pisanie pracy magisterskiej, odpoczynek, seriale, czyli to co zwykle :)

Cieszę się, bo wreszcie wróciła mi ochota na czytanie. Nie to, żebym chciała czytać na akord, ale lubię poznawać nowe historie. Za niewielką kwotę mogę się przenieść w nowe miejsce. Niebawem planujemy też nowe wyjazdy po Polsce, ale na razie jest jeszcze nieco za chłodno. Zobaczymy. Trzeba korzystać ze zniżki, kiedy jeszcze jest :)

Bierzemy też udział w Blogu Roku. Jeżeli lubicie Sisters92, będziemy wdzięczne za głosy. Grafikę wykonała nieoceniona Kasia ze Świata Kasiencjusza.


Na koniec kilka słonecznych zdjęć z naszego Instagrama. Udanego weekendu!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sisters92 (@sisters92)


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sisters92 (@sisters92)


4 komentarze:

 1. Chciałabym kiedyś rzec, że tydzień minął mi na czytaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na bloga Sisters już zagłosowałam. Życzę powodzenia.
  Puzzle nie lubię, ale kwiaty uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że wróciła Ci wena na czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że wróciła Ci ochota na czytanie, oby długo trwała, u mnie z tym teraz różnie. ;) Podróżuj, podróżuj, dodawaj też zdjęcia z wypraw :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń