piątek, 19 lutego 2016

Życiowe piątkiOstatni tydzień okazał się dla mnie większym urozmaiceniem, niż wcześniejsze, więc napiszę nieco więcej. W piątek byłam na zbiórce harcerskiej dzieci z 4-6 klasy podstawowej, super przeżycie :) W międzyczasie i w sobotę do południa planowałam sobie szkice (bez treści) wpisów, które dodam w najbliższym tygodniach. Mam też przygotowane z 20 wpisów zapasowych na kiedyś, znaczy na czas, jak będę w podróży i nie będę miała jak dodać nowych treści lub nie będzie chciało mi się napisać niczego nowego. W tym tygodniu prawie nie czytałam, bo jakoś nie mogę trafić na książkę, która by mnie porwała. Mam nadzieję, że to się niebawem zmieni, bo dzięki uprzejmości Patrycji będę miała kilka pożyczonych powieści do przeczytania. Udało mi się we wtorek kupić ,,Wakacje w Italii" z kolekcji kioskowej, która bardzo mi się spodobała.

Odnośnie dwóch ostatnich zdjęć mam dla Was taką ciekawostkę. Może wiecie lub nie, ale jestem strasznym niejadkiem, dlatego jak idę do restauracji to zazwyczaj zamawiam pomidorową albo jakiś deser, który wiem, że powinien mi zasmakować. W Staromiejskiej 13 w Katowicach jadłam zupełnie nowe rzeczy i wszystko było przepyszne! Zestaw 3 dań kosztuje 39 złotych i nam to spokojnie starczyło do najedzenia się na 2 osoby. Jak będziecie w okolicy, bardzo polecam. Ja mogłabym tam zamieszkać na stałe :) Niestety, dowiedziałam się, że lokal będzie czynny tylko do końca lutego.

Na koniec jeszcze pochwalę się, że udało mi się wygrać u cyrysi w konkursie walentynkowym książkę ,,Spełnienia marzeń!" Katarzyny Michalak, a u Miłośniczki Książek książeczkę dziecięcą ,,Figa na wakacjach". Chyba częściej muszę się zgłaszać, bo szczęście ewidentnie się do mnie uśmiecha :)

Zmieniłam też co nieco w szablonie. Wszystkie kategorie dodałam do paska pod nagłówkiem, a z boku będą zapowiedzi trzech najbliższych wpisów. Co o tym sądzicie?


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sisters92 (@sisters92)
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sisters92 (@sisters92)
4 komentarze:

 1. Fajny pomysł z tymi zapowiedziami postów :)

  Ja kompletnie nie potrafię pisać na "zapas"... Niby mam jakieś tam pomysły, ale ostatnio ciężko mi się skupić na pisaniu z sensem :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprawki jak najbardziej na plus.
  A ''Spełnienia marzeń'' wyślę Ci jeszcze dziś, ewentualnie w poniedziałek. Przepraszam za opóźnienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej! Nie wiedziałam, że jesteś niejadkiem.

  OdpowiedzUsuń