piątek, 5 lutego 2016

Życiowe piątkiOstatni tydzień był dla mnie dość męczący pod tym względem, że kończyłam semestr na uczelni. Na szczęście teraz mam nieco wolnego, a w nowym półroczu niewiele zajęć. W wolnych chwilach obmyślamy nasze podróżnicze plany, tak że na brak zajęć naprawdę nie mogę narzekać.

Oprócz tego czytam, udaję, że coś robię i mam się dobrze :) Oglądamy też Singielkę, całkiem przyjemny serial i co najważniejsze jeden odcinek trwa tylko dwadzieścia kilka minut.

Moje hasło na ten rok:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sisters92 (@sisters92)

I tego się trzymajmy!


6 komentarzy:

 1. A to zazdroszczę. U mnie pracy więcej, niż zazwyczaj a jeszcze choroba mnie dopadła i ledwo żywa siedzę. Od trzech dni ledwo co wracam do domu, jem obiad i idę spać na 2h. Wstaję na godzinkę, półtorej, udaję że coś robię, bo niewiele jestem wstanie, nawet czytanie książki mnie męczy i dalej idę spać. A o podróżach to nawet zbyt wiele nie myślę, chociaż co dłuższy wolny weekend to mam zamiar gdzieś jechać. Ostatnio Janikowo, na marzec też co nieco planuję. Chociaż takie dwudniowe wypady sobie zorganizuję, skoro na więcej nie mam czasu, ale nie mam zamiaru non stop w Bydgoszczy siedzieć, szczególnie że nadal mam zniżki studenckie na pociągi chociażby - szkoda nie korzystać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem, gdzie tym razem zamierzacie wyjechać :). Życzę oczywiście wspaniałych podróży i mnóstwa czasu na czytanie.
  U mnie z czasem ostatnio dosyć krucho, ale staram się czytać w każdej wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tym serialu, może skuszę się, by zobaczyć pierwszy odcinek. Tylko kiedy ja znajdę na niego czas?

  OdpowiedzUsuń
 4. Własnie się zastanawiałam czy warto Singielkę oglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam i zazdroszczę Wam tych podróży. We dwie zawsze raźniej. Ja niestety nie miałam takiej możliwości, żeby kiedykolwiek i gdziekolwiek się wybrać. Tak to jest jak się mieszka w małej miejscowości i ma rygorystycznych rodziców. Teraz co prawda mogłabym sobie pozwolić od czasu do czasu na jakąś wycieczkę, ale niestety nadmiar różnych obowiązków mi na to nie pozwala.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja coś nie mogę się przekonać do polskich seriali, teraz skończyliśmy Dextera i zaczynamy chyba Hannibala albo True Detective, ostatnio nas ciągnie do serialów w takim klimacie :)

  OdpowiedzUsuń