piątek, 8 stycznia 2016

Życiowe piątkiPrzerwa świąteczna minęła mi bardzo szybko, a z racji tego, że tydzień przed nią zachorowałam to miałam prawie miesiąc wolnego. W tym czasie udało mi się napisać kolejny rozdział pracy magisterskiej, przeczytać sporo książek (w grudniu 18, ale to nic dziwnego, skoro prawie cały miesiąc byłam w domu). Rok 2015 zakończyłam wynikiem 175 przeczytanych książek dla dorosłych. Jestem bardzo zadowolona z siebie i tego wyniku, gdyż w większości były to książki bardzo warte uwagi.

Do czego zmierzam? Miałam nadzieję, że skoro mam tyle wolnego czasu uda mi się napisać sporo wpisów na zapas i przez pewien czas faktycznie tak było :) Niemniej jednak, mój zapas się skończył, więc teraz idę na żywioł. Nie zdradzę Wam więc czego możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości, ale na pewno będzie sporo literatury dziecięcej, bo choć wyzwanie Odnajdź w sobie dziecko się skończyło to nadal mam Wam sporo do pokazania.

Styczeń to dość ciężki miesiąc na studiach, bo właśnie 1 lutego kończę wszystkie zajęcia tego semestru, a więc do tego czasu muszą odbyć się wszystkie zaliczenia. Liczę jednak, że przyswajanie wiedzy nie pochłonie mnie na tyle, bym nie mogła publikować nowych treści i odwiedzać Was codziennie :)

W tym tygodniu znów sobie trochę odpoczywam, bo mieliśmy zajęcia tylko w poniedziałek i wtorek. Fajnie być studentką ostatniego roku :)

Pochwalę się jeszcze, że skończyło się wyzwanie Odnajdź w sobie dziecko, w którym zajęłam 1 miejsce.

Udanego weekendu i przyszłego tygodnia Wam życzę!


4 komentarze:

  1. Także życzę Ci udanego zakończenia wszystkich zajęć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję zakończonego wyzwania z pierwszym miejscem. Sporo książek przeczytałaś, jestem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję pierwszego miejsca w wyzwaniu! I oczywiście życzę udanego zakończenia wszystkich zajęć.

    OdpowiedzUsuń