piątek, 22 stycznia 2016

Życiowe piątki
W tym tygodniu zaczęły mi się zaliczenia na studiach (dwa w poniedziałek), więc przez weekend się do tego przygotowywałam. Kolejne czekają mnie w przyszły wtorek i piątek, a 1. lutego mamy mieć ostatnie zajęcia w tym semestrze. Następnie czeka mnie trochę wolnego.

Ostatnio mamy też wielką ochotę na oglądanie filmów, więc sporo nadrabiamy w tym zakresie (pisałam już o tym tydzień temu). Z najnowszych obejrzanych ekranizacji mogę polecić Wam dwie komedie: Facet (nie)potrzebny od zaraz oraz Podejrzani zakochani. Mi bardziej podobała się ta druga. Skusiłyśmy się także na Zimową opowieść (na podstawie książki, choć wcześniej tego nie wiedziałyśmy). Piękny film, trochę fantastyczny.

Oprócz tego trochę czytam, głównie książki fantastyczno-młodzieżowe. Swoją drogą to nieco dziwne, ale przeczytałam już niemal wszystkie książki z domu, na które miałam ochotę. Muszę poczynić pewne kroki w tym zakresie, np. częściej odwiedzać bibliotekę, bo chcę mieć trochę więcej miejsca w domu, więc mam zamiar już tyle nie kupować (co nie znaczy, że nie można kupić i zaraz oddać :P).

A jak Wam minął ten tydzień stycznia? Macie śnieg, pluchę, czy biały puch jeszcze do Was nie dotarł?


3 komentarze:

 1. Muszę obejrzeć ,,Podejrzani zakochani'', skoro polecasz.
  A u mnie zima na całego, sypie i zwiewa - koszmar.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na komedie romantyczne obecnie nie mam czasu, oglądałam Gwiezdne wojny, a do tego masę seriali. :) Powodzenia na zaliczeniach, mój poniedziałek też nie będzie łatwy, mam spory sprawdzian z biologii, czas chyba zacząć się uczyć. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmy powiadasz, może coś ciekawego obejrzę :) U nas biało wszędzie :)

  OdpowiedzUsuń