piątek, 11 grudnia 2015

Życiowe piątkiJeśli o tym ostatnim mowa, nie będę tutaj opisywać dokładnie wszystkiego, gdyż na Sisters92 - blog podróżniczy już pojawiają się wpisy, więc warto tam zaglądać. Możecie także zapisać się nasz podróżniczy newsletter, możliwość pod każdym wpisem. Obiecujemy wiadomość raz na tydzień z  podsumowaniem ostatnich 7 wpisów, a ostatniego dnia miesiąca dokładny plan wycieczki do jakiegoś miasta.

W weekend czytałam dwa tomy ,,Meto", o których mieliście okazję już poczytać. Poniedziałek-środa to uczelnia, na szczęście w przyszłą środę zaczynamy już przerwę świąteczną. A jak to jest w Waszym przypadku? Kiedy będziecie mieli wolne? Jakoś specjalnie jeszcze nie przygotowuję się do Świąt, a Wy? Co czytaliście ostatnio ciekawego? U mnie nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, więc kończę, życząc Wam udanego tygodnia.

5 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nie czuję klimatu zbliżających się świąt. Wolne mam od 23 grudnia, juz nie mogę sie doczekać, choć czekają mnie porządki i przygotowania światecznych przysmaków.Liczę jednak na to, że uda mi sie spęddzić miłe chwile z jakąś książką:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już czuję zbliżające się święta. Może jeszcze nie udekorowałam pokoju ale rozwiesiłam lampki na ramie łóżka, które świetnie wprowadzają w świąteczny klimat. ;) Na wolne muszę poczekać jeszcze tydzień i wtedy zabiorę się za świąteczne porządki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w następny piątek idę ostatni raz ;) I tak szybko mi się zaczyna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już powoli czuję, że nadchodzą święta. Póki co dobrze, że jest już weekend :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie choinka już stoi, porządki prawie skończone :) Przerwy świątecznej nie mam i tego najbardziej żałuję :D

  OdpowiedzUsuń