wtorek, 22 grudnia 2015

,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" Sam McBratney

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2006
Format : Książka
Liczba stron: 32
Półka: posiadam
Do kupienia: Egmont


,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" Sama McBratney'a to książka, na którą na pewno nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie niespodziewana przesyłka od wydawnictwa Egmont, w której znalazłam tę bajkę.

Bohaterami są Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając, który przez całą książeczkę wyznają sobie miłość, co raz to prześcigając się w wielkości swojego uczucia.

Bajka została wydana w dość dużym formacie, w sztywnej oprawie, ze świetnymi ilustracjami i i jeszcze piękniejszym tekstem, którego może nie ma zbyt wiele, jednak można się wzruszyć podczas jego lektury, co robię nieustannie. Publikacja z pewnością nie należy do nowości, leży gdzieś zapomniana na księgarskich półkach, a naprawdę zasługuje na uwagę młodszego i starszego czytelnika.

,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham"  to książka ładna i prosta w swoim przekazie. Mogę polecić ją miłośnikom takich bajek, jak ,,Jak wysoko jest niebo" oraz ,,Magiczny księżyc niedźwiadka". Nie powinniście czuć się zawiedzeni.

Moja ocena: 6/6


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Egmont.


Książka została przeczytana w ramach wyzwania6 komentarzy:

  1. Ale super bajeczka! Koniecznie chce ją mieć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie maluchom się spodoba. ;) Obyś miała więcej tak przyjemnych niespodzianek przed świętami. :)

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ukochana książka mojej córki, książeczka "Wszystkich was kocham najbardziej" tego autora jest równie wspaniała.

    OdpowiedzUsuń
  4. Książka piękna w swej prostocie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Oooooooo a tę książeczkę chętnie bym poznała i jestem przekonana, że by mi się spodobała. Mam w rodzinie 1,5 roczną Zosię, która codziennie każe sobie czytać - pewnie byłaby zachwycona.

    OdpowiedzUsuń