czwartek, 10 grudnia 2015

3 lata bloga

3 lata bloga... Kiedy to minęło. Nie powiem, że czuję się, jak bym zakładała go wczoraj, ale nie wiem, jakim sposobem 3 lata przeciekły mi przez palce :)


Nie będę podawać tutaj żadnych liczb, bo są one ogólnodostępne, a jak kogoś to interesuje to zawsze może mnie o to zapytać. Przez 3 lata napisałam dość sporo, przez ostatnie pół roku udało mi się jeszcze uświetnić podział książek ze względu na gatunek i wiek odbiorców. Mam nadzieję, że te informacje są dla Was pomocne i do czegoś Wam się przydają. Polubiłam to moje blogowanie i choć czasem jestem nieco przytłoczona to lubię pisać o tym, co udało mi się przeczytać. Sporo tutaj literatury dziecięcej z tego względu, że, po pierwsze, sporo czytam, bo zbieram biblioteczkę dla przyszłych pokoleń, a, po drugie, mało jest blogów o takiej tematyce, więc jeśli mam okazję, to staram się polecić Wam coś wartego uwagi.

Na blogu było kilka cykli, jednak niektóre z nich zawiesiłam sporo czasu temu. Obecnie aktualizowane są tylko Życiowe piątki oraz Nowości. Napiszcie, proszę, czy chcecie, aby je kontynuować, a jeśli tak, czy w takiej formie jak dotychczas, czy coś w nich zmienić, ulepszyć. Zauważyłam też, że nie zawsze wpisy wyglądają tak jak bym chciała (mniejsza czcionka, za dużo tła), jednak nie znam się na tym i nie mam na to wpływu. Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam to w odbiorze treści.

Dziękuję wszystkim, którzy do mnie zaglądają. Nadal cieszy mnie każdy zostawiony komentarz, a i ja bardzo lubię do Was zaglądać (choć nie sposób odwiedzić wszystkich). Mam nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnym, już czwartym, podsumowaniu bloga.

Nie przedłużając, pragnę także ogłosić wyniki konkursu rocznicowego. Postanowiłam wybrać numer 5, więc wygrywa Sylwia Węgielewska. Serdecznie gratuluję i proszę o dane do wysyłki!

8 komentarzy:

 1. Moja Droga, wszystkiego naj naj z okazji 3 blogowych urodzin i życzę wielu kolejnych.
  A Sylwii gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!! Życzę jeszcze wielu, wielu wspaniałych rocznic:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero trafiłam na Twojego bloga, nie mniej jednak gratuluję trzecich urodzin i życzę kolejnych :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję!!! :D
  Super wiadomość na początek dnia :D
  A co do blogowania - czas leci strasznie szybko. U Ciebie 3 lata (gratuluję), a u mnie już za niedługo będą 4... Też nie mam pojęcia, kiedy to minęło i nim się obie obejrzymy świętować będziemy kolejne rocznice.
  Życzę Ci, aby w kolejnych latach blogowania przybywało do Twojej biblioteczki mnóstwo cudownych i ciekawych książek, o których będziesz chciała nam tutaj opowiadać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie, wielkie gratulacje. Życzę kolejnych, udanych lat blogowania. Aby Twój blog stał się najpopularniejszym blogiem książkowym z literaturą dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. nasze blogi to niemal rówieśnicy - już chyba Ci nawet opowiadałam, że pamiętam początki Recenzjii Kiti i jak mi się jego pierwsza (jakaś taka ciemna i przytłaczająca) forma graficzna nie podobała? teraz jest ładniej ;)
  z przyjemnością zaglądam i od czasu do czasu znajduję perełki dla J., chociaż to nie do końca prawda, że blogów z recenzjami książeczek dla dzieci w sieci brakuje
  życzę nieustającego zapału do dalszego blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję wytrwałości! Mam nadzieję, że i ja tyle dotrwam na swoim blogu, ale jedno jest pewne - takie blogowanie bardzo, ale to bardzo wciąga :D

  OdpowiedzUsuń