piątek, 27 listopada 2015

Życiowe piątkiMiałam o tym wspomnieć tydzień temu, ale wypadło mi z głowy. Na Sisters92 założyłyśmy newsletter, można się zapisać pod każdym wpisem. Email wysyłamy raz na tydzień z wykazem ostatnich wpisów, a raz w miesiącu dodatek - wycieczka po danym mieście. Dodatkowo za zapis otrzymujecie niespodziankę, naszym zdaniem bardzo ładną, więc warto :)

W piątek odpoczywałam, robiłam zadania na uczelnię, czytałam ,,Amelię". W sobotę byłam na zbiórce harcerskiej, następnie działałam z pracą magisterską i ,,Zbrodnią i karą". W niedzielę odwiedziłyśmy krewnych niedaleko nas, w poniedziałek spotkałyśmy się z Kasią. Reszta tygodnia upłynęła zwyczajnie.

W międzyczasie skusiłyśmy się na małe zakupy książkowe, które pokażę Wam jutro. Trochę czytałam, trochę robiłam coś na uczelnię. A jak Wam minął ostatni tydzień?

5 grudnia wybieramy się też na jeden dzień do Berlina z biura turystycznego. W cenie jest jarmark bożonarodzeniowy i jeszcze jakieś inne atrakcje.

DOPISEK

Przy okazji pochwalę się, że udało mi się wygrać trylogię ,,Niezgodna" z autografem pisarki. Mam też dla Was informację od wydawnictwa:

Kochani fani,
Spotkanie z Veronicą Roth 12 grudnia o godz. 12.00 w warszawskim Empiku Junior jest spotkaniem otwartym. Każdy będzie mógł wziąć w nim udział, jednak szansę na zdobycie autografu autorki będzie miało tylko 250 osób. W związku z tym już w najbliższy wtorek 1 grudnia o godz. 18.00 zamieścimy w wydarzeniu związanym ze spotkaniem szczegółową informację, co należy zrobić, aby zdobyć upragniony autograf. Śledźcie nasze wydarzenie (https://www.facebook.com/events/1634204993512739/) i do zobaczenia w Empiku!2 komentarze: