piątek, 20 listopada 2015

Życiowe piątki


Na początek gdyby nie blog..., następnie ,,Szlachetne pobudki" Kasi Bulicz-Kasprzak, Taverna Akropolis we Wrocławiu, kolejne urodziny, ogród japoński we Wrocławiu, sistersowe polecajki, tajniki pracy blogera: kierunek blogowania. Pod wpisami pojawiła się także opcja zapisu na cotygodniowy newsletter.

W piątek rano byłam w banku i na zakupach, następnie robiłam zajęcia na uczelnię i pisałam wpisy. W sobotę z rana zajmowałam się studiami, a po południu przyszła chrzestna na nasze urodziny. Niedziela dość leniwa. Poniedziałek-środa to znów uczelnia, trochę zajęć, odpoczynku. We wtorek byłyśmy też na ,,Listy do M 2". Bardzo wzruszająca ekranizacja, naszym zdaniem lepsza od ,,jedynki", warto się na nią wybrać. Czwartek to zawsze dzień wolny, muszę odpocząć, popisać wpisy na zapas.

Nie wiem, czy też tak macie, ale o wiele bardziej komfortowo czuję się, gdy mam już popisane dość sporo postów na zapas, niż jak bym miała wymyślać coś na ostatnią chwilę. Wolę poświęcić wolny czas w jakiejś części na czytanie książek, opisanie ich. Ostatnio sporo jest dziecięcych i myślę, że przez najbliższy czas ta sytuacja się utrzyma, bo nie mam wielkiej ochoty na lekturę. Choć to już ponad połowa listopada przeczytałam dopiero 4 książki, ale nic na siłę.

To jak będzie wyglądał przyszły tydzień? Będą to dziecięce i po części młodzieżowe pozycje z wydawnictwa Siedmioróg, które możecie kupić swoich bliskim na święta - ,,Skarbnica polskich bajek, baśni i legend", ,,Piotruś Pan", ,,Pinokio", ,,7 opowieści o rycerzu, czarodzieju i księdzu dobrodzieju" oraz ,,Baśnie" braci Grimm. Planuję też dodanie ,,Amelii" Katarzyny Michalak.

Co ostatnio czytacie? Życzę Wam udanego weekendu!

4 komentarze:

 1. Czytam teraz fantastykę, a dokładniej "Łupieżcy niebios" :). Również życzę Ci udanego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie jakoś wyjątkowo ,,Listy do M'' nie podobają się.
  Ja teraz czytam ''Morderstwo na Korfu'' - fajny, zabawny kryminał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też lubię mieć przygotowane wpisy na przyszłość. To daje duży komfort!

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja rzadko korzystam z opcji robocze. Piszę na bieżąco. Ale jak przybędzie mi obowiązków, to zapewne to się zmieni....

  OdpowiedzUsuń