piątek, 9 października 2015

Życiowe piątkiKrótko opiszę nasz poprzedni weekend od czwartku do niedzieli. Pierwszy dzień naszej wycieczki to solanki w Inowrocławiu, muzeum Kasprowicza, obiad w Starej Aptece, rynek i okolice. W piątek nie czułam się najlepiej, więc Paulina razem z Alicją podbijały Toruń - rynek, Muzeum Piernika, rynek nowomiejski, bulwar filadelfijski, obiad w Kuranty Bistro, a wieczorem spotkanie TRNon #2. Sobota to wyjazd do Bydgoszczy - ZOO, odwrócony dom, my spotkałyśmy się z Kasią, a Alicja zwiedzała rynek i Wyspę Młyńską. Następnie Muzeum Pieniądza, Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz obiad w Restauracji Twardowski. Niedziela to wyjazd do Solca Kujawskiego, wypad do JuraParku, czyli dinozaurów i kilka atrakcji, w między czasie obiad w Restauracji Jaskiniowej na trenie parku, a następnie Muzeum Solca. Niedziela to czas pożegnań, jednak mamy nadzieję, że do zobaczenia.

Przedstawiam Wam jeszcze prezenty, które otrzymałyśmy od Alicji. Dziękujemy bardzo i naprawdę nie trzeba było!


Poniedziałek to czas powrotu na uczelnię. Na szczęście w tym semestrze mamy tylko trzy dni zajęć + pisanie pracy magisterskiej. Nie będzie więc aż tak źle :) W czwartek i dziś nadrabiam zaległości serialowo-programowe i robię pudełeczka dla Alicji (większe niż te na Blogowym WOW 3). W międzyczasie czytałam też książki. A jak Wam minął tydzień?
6 komentarzy:

 1. Widzę, że przyjemnie zleciał Ci tydzień. Dostałaś też świetne upominki od Alicji. Jak już zrobisz pudełeczka to wstaw foto. Chętnie je zobaczę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już mam zrobione, tylko było za ciemno i nie miałam jak zrobić. Za chwilę podmienię zdjęcie.

   Usuń
 2. Fajne pudełeczka :) prezent również interesujący :) i jak to u Was bywa - intensywny tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pisanie magisterki - pamiętam jakby to było wczoraj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O taaak było super, czemu to tak szybko zleciało :( Jestem chora, co mi się prawie nigdy nie zdarza, ale przynajmniej będę w końcu mieć czas na ogarnięcie 800 zdjęć :D :( Jakie piękne pudełeczka ^^ Ciekawe,kiedy listonosz przyjdzie!

  OdpowiedzUsuń