poniedziałek, 26 października 2015

Zabawki kreatywne dla chłopców

Koniec października to najwyższy czas, by zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych na Mikołajki, czy Boże Narodzenie. Nie wiem, jak jest w Waszych regionach, jednak u nas 6. grudnia także obdarowujemy się prezentami.

Wśród rodziny i znajomych mam kilka maluchów, którym mogłabym podarować mały prezent. Myślę, że zabawki kreatywne dla chłopców byłyby idealnym wyborem. Może wiecie lub nie, na chwilę obecną nie prowadzę jeszcze zbiorów dla moich potomków w postaci zabawek, jednak nikt nie broni mi ich pooglądać. Spójrzcie, co wpadło mi w oko.

Kostka Rubika to propozycja idealna, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Myślę, że mali mężczyźni będą bardziej zadowoleni z zabawy. Przedmiot jest znany już od lat i wciąż cieszy się niezmiennym zainteresowaniem. Dodatkowo, cena 4 złotych to żaden majątek, a sprawi dziecku radość.


Ciastolina to bardzo fajny produkt do zajęć plastycznych i kreatywnych. Ta w formie pizzy może być ciekawym urozmaiceniem codziennych zabaw. Może akurat dzięki temu produktowi wyrośnie Wam mały kucharz lub niejadek zacznie wszystko jeść. Kto wie.


Nie znam chłopca, który nie chciałby zostać małym majsterkowiczem. Żeby nie wykluczać dziewczynek z towarzystwa, myślę, że zestaw Zwierzęta może być fajną zabawą. Z kolei zestaw Mała stolarnia idealnie sprawdzi się w męskim gronie. Nie widziałam nigdy na żywo takiej zabawki, ciekawa jestem, jak to wygląda od wewnątrz. Cena także bardzo atrakcyjna.Ze swojego dzieciństwa pamiętam głównie zabawki plastikowe. Przez 20 lat jednak wiele się zmieniło i teraz na TOP-ie są te drewniane. Myślę, że to dobrze, bo są trwalsze, a ceny także nie przyprawiają o zawrót głowy. Poniższa propozycja to coś a'la Kostka Rubika. Zabawka idealna dla dzieci, zmuszająca do myślenia.Zabawki kreatywne dla chłopców mogą być różnego typu. Wszystko zależy od tego, ile chcemy wydać na dany prezent. Jak widać na powyższych przykładach już za 10, czy 15 złotych uda nam się kupić coś fajnego, co może posłużyć nieco dłużej, nie nudząc przy tym dziecka. Ja najchętniej skusiłabym się na Kostkę rubika i tę ostatnią układankę.


3 komentarze:

  1. Bardzo zainteresował mnie zestaw Mała stolarnia. Świetnie wygląda i wydaje się dość masywna.

    OdpowiedzUsuń
  2. My na Mikołajki dajemy sobie właśnie takie symboliczne upominki. Fajne pomysły na prezent :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Masakra, muszę coś chrześnicy kupić teraz mi się przypomniało.. i jej siostrze przy okazji.. Szkoda, że już chyba wszystko mają z tego, co widziałam ;/

    OdpowiedzUsuń