wtorek, 13 października 2015

,,Trzy marzenia" Kathie DeNosky

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2015
Format : Książka
Liczba stron: 384
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf

Książki z gatunku romans czytam bardzo rzadko. ,,Trzy marzenia" jednak tak zainteresowały mnie swoją fabułą, że postanowiłam zrobić wyjątek i zapoznać się z tą powieścią. Po raz pierwszy została wydana 3 lata temu. Teraz wydawnictwo Harper Collins wypuściło ją z nową okładką.

Historia składa się z trzech części. Każdy z trzech braci ma swoją część historii. Przez lata nie wiedzieli kto jest ich ojcem. matki zatajały przed nimi tą informację. W zamian ich synowie mieli dziedziczyć po jednej z najbogatszych kobiet, która w biznesie osiągnęła naprawdę wiele. Babka miała w stosunku do nich jeszcze inne plany. Jak pewnie się domyślacie, związane były one z miłością. Czy udało jej się wyswatać troje wnuków?

Książka jest dość obszerna, biorąc pod uwagę, że to harlequin. Treść typowa dla tego typu publikacji. Wiadomo mniej więcej, jak to wszystko się skończy, jednak i tak czyta się z przyjemnością. Styl pisarki jest bardzo prosty, typowo romansowy. Scen erotycznych nie ma tutaj za wiele, a jeśli się pojawiają to są opisane bardzo subtelnie. Najbardziej podobała mi się historia druga. Pierwsza była ciekawa, a ostatnią już trochę zmęczyłam. Może to dlaczego, że rzadko czytam ten gatunek?

,,Trzy marzenia"  to książka lekka, przyjemna, o ludziach z problemami, borykającymi się z przeszłością. Na pierwszym miejscu stają ich uczucia, a nie wielki majątek zapisany im przez babkę. Doskonała na wolne popołudnie.

Moja ocena: 4,5/6


5 komentarzy:

 1. Ja osobiście lubię czytać romanse, nawet te w stylu harlequin, dlatego chętnie poznam powyższą pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami warto przeczytać taką lekką książkę bez zobowiązań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nad tą książką się jeszcze zastanowię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Romanse czasem zdarzy mi się przeczytać, a o trzech braciach sądzę, że mogłoby się przyjemnie czytać. Z chęcią poznam bliżej. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem mam chęć na jakiś ciekawy romans, może akurat sięgnę po ,,Trzy marzenia" :)

  OdpowiedzUsuń