piątek, 4 września 2015

Życiowe piątkiOstatnie dni minęły mi na czytaniu i poprawieniu wstępu i rozdziału pracy magisterskiej. W końcu musiałam się za to zabrać :) Obejrzałam także kilka filmów. Na antenę wróciły już seriale, więc wieczory mam zapełnione.

W międzyczasie, żeby mi się nie nudziło, zdążyłam poprzestawiać książki na regałach, żeby te, które czekają na przeczytanie stały osobno. Przy okazji wypatrzyłam nowe powieści, które koniecznie muszę mieć. Teraz jednak mamy z Pauliną nowe postanowienie, by kupować tylko te książki, które bardzo chcemy przeczytać - kolejny tom serii lub ulubiony pisarz. Zobaczymy, jak to będzie.

Już za niecałe 2 tygodnie jedziemy na 4-dniową wycieczkę do Krakowa i okolic. Listę miejsc do zwiedzenia mamy już zaplanowaną od dość dawna, także nie powinnam się nudzić. Już niebawem trzeba będzie wrócić na uczelnię, ale cieszę się, bo to ostatnie 9 miesięcy i koniec :) A jak Wam mijają ostatnie dni? Wróciliście już do szkół, jak plan?

PS: Wspaniała wiadomość dla fanów ,,Zwiadowców". W listopadzie tego roku pojawi się prequel serii, czyli tom zerowy. Nie mogę się już doczekać!

5 komentarzy:

 1. Też teraz piszę pracę magisterską, łączę się w bólu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo bym chciała kiedyś odwiedzić Kraków, dlatego ogromne zazdroszczę, że odwiedzisz to piękne miasto. Czekam na jakąś małą fotorelację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, będziecie w Krakowie, tam jest tak pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. To jakich seriali jesteś fanką? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię Na dobre i na złe, Na sygnale, Na Wspólnej.

   Usuń