środa, 9 września 2015

Moje pierwsze naklejanki - wyd. Siedmioróg

Wydawnictwo: Siedmioróg
Data wydania: 2015
Format : Książka
Liczba stron: 16
Półka: posiadam
Do kupienia: Siedmioróg 

,,Moje pierwsze naklejanki. Brum, brum!" to książeczka bardziej dla małych chłopców, miłośników motoryzacji, choć dziewczynki także mogą być zadowolone. Książeczka ma trochę grubsze śliskie strony. Dziecko będzie miało okazję poznać aż 8 scenerii - ulicę, budowę, tor wyścigowy, pole, nadmorską promenadę, budowę drogi, zabawę samochodzikami i stok. Na każdą scenerię przeznaczone są 2 strony.

W środku książeczki znajduje się około 40 naklejek wielokrotnego użycia. Są one podpisane nazwą. Dodatkowo znajdziemy informację, na której stronie daną rzecz należy nakleić. Zarówno obrazki, jak i naklejki są bardzo kolorowe, kolory są żywe, wyraziste.

Jak za taką jakość cena jest bardzo okazyjna. ,,Moje pierwsze naklejanki. Brum, brum!" to książeczka dla dzieci lubiących naklejki. Dzięki tego typu publikacjom najmłodsze maluchy mogą zobaczyć, jak wygląda droga w różnych sytuacjach. Dodatkowo do przedstawionych scenerii można tworzyć własne opowieści.

Moja ocena: 5/6~*~


Wydawnictwo: Siedmioróg
Data wydania: 2015
Format : Książka
Liczba stron: 16
Półka: posiadam
Do kupienia: Siedmioróg

,,Moje pierwsze naklejanki. Moje ulubione zwierzęta" to publikacja, które zadowoli każdego malucha, bo kto z nas nie lubi zwierząt? Podobnie, jak w ,,Moje pierwsze naklejanki. Brum, brum!" strony są grubsze i śliskie. Dzięki książeczce poznamy zwierzęta domowe, te, które mieszkają na sawannie, na łące, gospodarskie, największych przyjaciół człowieka, morskie, pluszowe oraz konie.

Wewnątrz książeczki znajduje się około 40 naklejek wielokrotnego użytku. Są one podpisane nazwą. Dodatkowo znajdziemy informację, na której stronie daną rzecz należy nakleić. Zarówno obrazki, jak i naklejki są bardzo kolorowe, kolory są żywe, wyraziste.

Warto zaopatrzyć się w ,,Moje pierwsze naklejanki. Moje ulubione zwierzęta", gdyż cena nie jest zbyt wysoka, biorąc pod uwagę jakość wykonania. Razem z dzieckiem można także układać historie do tego, co widzimy na ilustracjach, a także rozmawiać o różnych zwierzętach.

Moja ocena: 5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Siedmioróg.


5 komentarzy:

 1. Autka z pewnością spodobają się synkowi mojej kuzynki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chce, koniecznie chce obie książeczki, bo moje pociechy lubią naklejeczki :)
  Ale mi się zrymowało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że ta naklejki są wielokrotnego użycia. Fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój synek by się z takich kolorowych książeczek ucieszył. Uwielbia naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię taką formę spędzania czasu z dzieciakami :) Z siostrzeńcami Karola często je wyklejam :)

  OdpowiedzUsuń