piątek, 28 sierpnia 2015

Życiowe piątkiTen tydzień minął mi niepostrzeżenie. Nie byłam na żadnym wyjeździe, głownie odpoczywałam i czytałam. Nie było już takich upałów, ale i tak skwar daje mi się we znaki. Z ciekawostek za niecałe 3 tygodnie jedziemy do Chorzowa, Katowic, Krakowa i Dębicy. Jeśli ktoś z Was jest z tamtych okolic i chciałby się spotkać to ja bardzo chętnie :) Może możecie także polecić jakieś miejsca szczególnie warte uwagi? Pojawił się także rozkład roku akademickiego. W sumie mamy dość dużo wolnego,co bardzo mnie cieszy.

Nie za bardzo wiem, co jeszcze mam napisać, bo naprawdę nic ciekawego się u mnie nie działo :) Na koniec dodam więc zdjęcie z jednej z naszych podróży, życząc Wam odkrywania nowych miejsc :)

Obok cerkwi w Sokołowsku, na Śląsku.

5 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcie:) Na Śląsku praktycznie nie byłam, nie licząc przesiadek w większych miastach. Ja w tym roku odkrywałam piękno Mazur. Szczerze polecam:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dajcie znać jak będziecie w Katowicach :) Chętnie się z Wami spotkam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłaś na żadnym wyjeździe? To dziwne w Twoim przypadku, pewni niebawem nadrobisz taką przerwę. A my właśnie wylądowaliśmy w Świnoujściu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie dobrze, że nigdzie nie byłyście, bo mogłyście właśnie porządnie odpocząć :) Dzisiejszy upał mnie dobija...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo w Sokołowsku byłyście! Kilka lat temu moja mama była tam w szpitalu, to gdy po nią pojechałam pokazała mi te rejony, z cerkwią też mam zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń