piątek, 21 sierpnia 2015

Życiowe piątki


Na początek tradycyjnie przedstawiam wpisy z poprzedniego tygodnia: Muzeum Pałac Herbsta Księży Młyn w Łodzi, ,,Thorn" Tomka Tomczyka, co nas kusi w ŁodziBazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli katedra gnieźnieńska, bitwa na miasta: Inowrocław&Olsztyn, sistersowe polecajki, cukiernia Niemann w Gnieźnie.

Piątek w całości spędziłam na działce, bo mieliśmy gości. Sobota i niedziela to czas na nowe lektury, a także oglądanie serialu ,,Na krawędzi". W poniedziałek czytałam trochę książkę ,,TOŃ" i oglądałam ,,Na krawędzi 2", które skończyłam we wtorek. Serial nie jest może jakiś super ciekawy, ale można miło spędzić z nim czas. Wciąga, więc warto zarezerwować sobie dużo czasu, bo ciężko się od niego oderwać. Warto wspomnieć, że przez 13 odcinków toczy się jedna sprawa. W środę po południu czytałam ,,Ekspozycję". Wpis na jej temat pojawi się już jutro na moim drugim blogu Sisters92. Już teraz gorąco zapraszam. Wczoraj czytałam ,,Chowańce", a dziś mam zamiar zabrać się za ,,Gregor i niedokończona przepowiednia". 

W tym tygodniu raczej skupiłam się na serialach. Specjalnie nie miałam ochoty na czytanie lub po prostu trafiłam na średnie lektury :) Wpisy mam już zaplanowane do końca sierpnia, więc w tym temacie nie muszę się martwić. Będzie głównie kryminalnie, ale pojawią się też inne gatunki. A jak Wasze czytelnicze i wakacyjne plany?

4 komentarze:

 1. Dzieje się u Ciebie, oj dzieje :)
  U mnie też trochę zawirowań w rodzinie, czyli senon urodzinowy, jak jak to mówię, gdyż aż 5 osób z mojej rodziny świętuje swoje urodziny w sierpniu, więc co chwila gdzieś się bawię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Plany czytelnicze już mam, lecz nie wiem czy się wyrobię ze wszystkim. Dużo mam teraz pracy i mało tym samym czasu wolnego między innymi na książki. Postaram się nadrabiać późnym wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja od trzech dni nie czytam, doby mi brakuje. Może coś dzisiaj uda mi się poczytać, pewnie bowiem nie będę mogła spać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już szukam recenzji Ekspozycji, książka niemożliwie mnie ciekawi. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń