piątek, 17 lipca 2015

Życiowe piątkiW sobotę udałam się na spotkanie A może nad morze? Z książką 3, które było zorganizowane dla blogerów, pisarzy i miłośników czytania. Bardzo miło spędziłam tam czas, a ilość książek stamtąd przywiezionych wprawiła mnie w zdumienie. Jutro pokażę, jakie książki wzbogaciły naszą domową biblioteczkę. Za tydzień wyjątkowo pokażę nasze zakupy, które miałam już w tym tygodniu, ale byłoby tego za dużo.

Czytałam kolejne tomy ,,Zwiadowców", a także ,,Nethergrim. Otchłanny". Wczoraj byliśmy we Wrocławiu, gdzie spotkałam się z Alicją, a na dziś mamy zaplanowany wyjazd do Pragi. Zaległe wpisy przeczytam po powrocie, czyli najpewniej w poniedziałek. A co u Was nowego?


4 komentarze:

 1. Ale macie fajnie, też czasami chciałbym się wyrwać z domu, ale niestety nie mogę. A u mnie cisza, spokój i monotonia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie było Cię ponownie spotkać w 3city :) Życzę udanego wyjazdu do Pragi. Uwielbiam to miasto :) u mnie kręci się powolutku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa Twoich nowych zdobyczy :) Będę czekać z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ macie szalony tydzień, mam nadzieję, że pobyt w Pradze się udał :)) Pozdrowienia i do następnego zobaczenia! Cieszę się, że w końcu Was poznałam! :))

  OdpowiedzUsuń