piątek, 10 lipca 2015

Życiowe piątkiMiniony tydzień to prawdziwy maraton czytelniczy. Musiałam nadrobić stracone miesiące, więc czytałam bardzo dużo. Większość wpisów o tych powieściach już się pojawiła, a kolejne ukażą się niebawem. W weekend głównie czytałam. W poniedziałek musiałam pojechać do Torunia. Przy okazji miałyśmy się wybrać Solca Kujawskiego, ale z racji tego, że jedno muzeum było nieczyne, wybierzemy się tam innym razem. Nie wiem czy wiecie, ale znajduje się tam park dinozaurów. We wtorek i środę trochę odpoczęłam, a w czwartek znów pojechałyśmy do Torunia i Bydgoszczy. Piątek to czas na odpoczynek, bo w sobotę czeka nas podróż do Sopotu na Literacki Sopot.

W międzyczasie pisałam wpisy na Sisters92 oraz na tego bloga. Udało mi się także znaleźć nową półkę na książki :) Przygotowujemy się do duuużego zamówienia, ale same nie wiemy, kiedy by miało przyjść, bo koniecznie musi to być kurier, bo obawiamy się, że ciężar będzie za duży. Będą to w większości nowości książkowe. Wakacje mijają mi w większości czytelniczo, a jak to jest w Waszym przypadku?

5 komentarzy:

 1. Nowej półki co prawda nie zdobyłam, ale wykorzystując zwiezienie rzeczy z Krakowa jako wymówkę - wszystko poprzekładałam i jakoś się mi książki mieszczą. Jakoś...

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nadal w kartonach. Myślę, że jesienią uda mi się w końcu zakupić chociaż ze dwa regały ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie wakacje też mijają czytelniczo :) Jestem ciekawa Twojej nowej półki i zamówienia książkowego. Czekam koniecznie na zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja coś ostatnio mało czytam, jakoś czas mi ucieka. Muszę w weekend nadrobić zaległości. A u Ciebie jak zwykle dużo się dzieje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę Wam tego nieustannego czytania, eh wymarzone wakacje :) Czytajcie, ile wlezie, bo potem za tym zatęsknicie :) Musicie koniecznie pochwalić się nowymi nabytkami, kiedy je zamówicie i do Was przyjdą :)

  OdpowiedzUsuń